У Держдепі США заявили, що допомагають Україні у боротьбі з корупцією
Київ • УНН
США надають Україні значну військову та економічну підтримку, включаючи зусилля по боротьбі з корупцією та залученню інвестицій для зміцнення демократії та економіки України.
Вашингтон надає Україні всебічну підтримку у військовій та економічній сферах. Зокрема, йдеться про допомогу на шляху до подолання корупції у країні. Про це пише "Голос Америки" з посиланням на заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена під час підсумкової пресконференції про виклики та досягнення 2023 року, передає УНН.
Деталі
За його словами, Сполучені Штати докладають зусиль, щоб допомогти Україні "стати на ноги демократично, військово, економічно, а не лише справлятися із поточним викликом, який продовжує створювати Росія".
Звісно, ми працюємо над поглибленням демократичних реформ, щоб допомогти Україні подолати корупцію, що необхідно для надходження інвестицій, а також для того, щоб Україна була сильною демократичною державою
Держсекретар США підкреслив, що США та партнери допомагають Україні будувати майбутнє, у якому вона "зможе стримувати агресію та захищатися від неї".
Ми активно працюємо над тим, щоб залучити в Україну набагато більше інвестицій, у тому числі для діяльності приватного сектора, щоб Україна могла економічно процвітати. І в цьому ми досягаємо справжнього успіху
Доповнення
У Держдепі запевнили, що до України вже активно надходять активно, а база оподаткування зростає. Таким чином Україна все більше може платити за себе.
Водночас Блінкен запевнив, що США продовжуватимуть згуртовувати країни по всьому світу, щоб "підтримати свободу та незалежність України та щоб переконатися, що агресія росії залишатиметься стратегічною невдачею
Наближаючись до 2024 року, ми продовжуватимемо стояти пліч-о-пліч з тими, хто поділяє наше бачення відкритого, процвітаючого та безпечного світу, тому що це те, що відповідає інтересам американського народу
Нагадаємо
У січні Конгрес США повернеться до питання допомоги Україні, а Шумер і Макконнелл заявлять про прогрес у переговорах, але визнають, що є невирішені питання.
Вони мають на меті розглянути питання національної безпеки, включаючи підтримку союзників, таких як Україна, після виходу з кризи.