"Скарбничка здоровʼя": лікарі столичного "Охматдиту" завітали на Дніпропетровщину
Київ • УНН
Лікарі київського "Охматдиту" за підтримки благодійного фонду "МХП-Громаді" оглянули майже 300 дітей у Дніпропетровській області та планують подальші візити. Ініціатива спрямована на моніторинг та захист дитячого здоров'я в умовах хронічного стресу, спричиненого війною.
Фахівці столичного "Охматдиту" за підтримки благодійного фонду "МХП-Громаді" обстежують наймолодших жителів Дніпропетровщини, передає УНН.
Цього разу медики "Охматдиту" з мобільним обладнанням перевірили здоров’я майже 300 дітей працівників птахофабрики "МХП Оріль-Лідер" на Дніпропетровщині. За кілька тижнів планується додатковий візит мобільної бригади лікарів у Єлизаветівку. Усі охочі жителі громади зможуть привести дітей на комплексне обстеження, яке проводять 20 лікарів різної спеціалізації
Деталі
В межах проєкту "Скарбничка здоровʼя" благодійний фонд підтримує проєкт лікарів НДСЛ Охматдит, які вже понад півтора роки виїжджають у різні регіони України, щоб перевірити стан здоров'я маленьких пацієнтів.
"Адже, за спостереженнями медиків, хронічний стрес через війну, ракетні атаки, повітряні тривоги позначається на дитячому здоров’ї навіть в умовно безпечних регіонах", - кажуть в МХП.
Додамо
Протягом останнього року фахівці "Охматдиту" провели майже понад пів сотні подібних виїзних консультацій. Команда дитячих лікарів виїжджала в деокуповані міста Житомирської, Київської та Чернігівської областей.
Під час виїздів спеціалісти використовують гематологічний, біохімічний та аналізатор електролітів, придбані БФ "МХП-Громаді". Обладнання дозволяє максимально швидко здати і отримати результати аналізів.
"Ми з партнерами маємо намір продовжувати цей проєкт і надалі, бо саме зараз важливо іти на випередження: не дати наслідкам війни негативно вплинути на здоров’я наших дітей. Для цього маємо вчасно помітити найменші ознаки патологій, зупинити їхній розвиток і здійснити профілактику", - коментують в "МХП-Громаді".
Довідка
"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.