Монополісти у торгівлі ліками запустили інформкампанію проти Тимошенко напередодні засідання ТСК - експерт
Київ • УНН
Дистриб'ютори ліків розпочали інформаційну кампанію проти Юлії Тимошенко через її розслідування корупційних схем. ТСК під її керівництвом готує законодавчі зміни для боротьби з завищеними цінами на медпрепарати.
Фармацевтична мафія дистриб’юторів-посередників у сфері торгівлі ліками запустила інформаційну атаку на лідера "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Причиною стали її наміри розслідувати схеми на ринку.
Про це написав експерт з економічних та політичних питань, кандидат наук з державного управління Юрій Гаврилечко в Facebook.
Зараз посередники заробляють мільярди гривень на хворобах українців, й звісно ж не збираються відмовлятися від своїх прибутків
На його думку, інформаційна атака розпочалася саме зараз невипадково. Як відомо, вже наступного вівторка очолювана Юлією Тимошенко тимчасова слідча комісія (ТСК) представить у Верховній Раді пропозиції змін до законодавства.
Мета ТСК - зламати корупційні схеми, навести порядок у фармацевтичній галузі та унеможливити спекуляції на цінах на медичні препарати. Вже відбулося перше засідання слідчої комісії з розслідування необґрунтовано завищених цін на ліки в українських аптеках. За підрахунками комісії, річний прибуток компаній-посередників може становити понад 10 мільярдів гривень", - додає він. Експерт переконаний: зниження цін на ліки - реально. Принаймні в тій їх частині, яка дотична до роботи корупційних схем на ринку. "Зламавши ці схеми у торгівлі ліками й надавши людям змогу купувати необхідні медпрепарати поза ними - ми отримаємо більш справедливі та адекватні цінами на медпрепарати
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко ініціювала в парламенті створення тимчасової слідчої комісії, яка має зупинити корупційні схеми монополістів-посередників в торгівлі ліками.
Як відомо Тимошенко заявляла, що два посередники штучно створили в Україні монополію торгівлі ліками. Через це деякі ліки коштують у кілька разів дорожче за аналоги в країнах ЄС.