"Які альтернативи?": Подоляк відреагував на заклики не атакувати НПЗ рф

"Які альтернативи?": Подоляк відреагував на заклики не атакувати НПЗ рф

Київ  •  УНН

 • 24188 перегляди

Read in English

Україна не бачить альтернативи ударам по російській військовій інфраструктурі, включно з нафтопереробними заводами, щоб суттєво зменшити російський потенціал агресії, оскільки санкції та бізнес-інтереси все ще дозволяють росії фінансувати війну.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк не бачить альтернативи ударам по "військовій інфраструктурі" росії, включно з нафтопереробкою, для зниження "потенціалу агресії" рф, пише УНН

Деталі

Бити чи не бити? Це риторичне питання. Адже якщо ми не вдаримо по "військовій інфраструктурі" росії, включно з нафтопереробкою, то як ми зможемо істотно знизити її "потенціал агресії"

- вказав Подоляк.

Він зауважив, що дії України цілком конкретно і чітко прописані у відповідних параграфах міжнародного права. "З огляду на те, що "санкції", бізнес-інтереси приватних компаній із білою юрисдикцією і міжнародна торгівля, як і раніше, залишають рф просто величезні ринкові можливості для фінансування агресії, які альтернативи?", -  задався питанням радник керівника Офісу. 

"Або ви, як і раніше, хочете продовжувати жити в екзистенціальному страху очікування "глобальної третьої світової війни", добровільно зберігаючи військово-економічний потенціал рф у повному обсязі? Ще раз: які інші альтернативи, здатні ефективно замінити фізичне знищення російської сировинної інфраструктури для забезпечення війни?", - повторив Подоляк. 

Доповнення 

Як заявляв Президент Володимир Зеленський, реакція США на удари по енергетичних об'єктах росії не була позитивною. 

Втім саме через атаки безпілотників на нафтопереробні заводи в росії відчутно скоротився експорт російського дизельного пального. 

Під час атаки на російські енергетичні об'єкти Україна почала використовувати дрони зі штучним інтелектом, що допомагає обійти системи ППО та РЕБ.