Аліса Колпакчи здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з паратриатлону

Київ  •  УНН

27 вересня 2024, 03:29  •  14405 перегляди

Read in English

Українська паратриатлоністка Аліса Колпакчи виборола бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Франції в класі PTS 5. Інша українка Дарина Москаленко посіла 21-ше місце у жіночих змаганнях серед олімпійців.

Українська паратриатлоністка Аліса Колпакчи здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Франції. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українська паратриатлоністка Аліса Колпакчи, яка нещодавно брала участь у Паралімпійських іграх у Парижі, успішно виступила на чемпіонаті Європи, що проходив у Франції. Вона фінішувала третьою у класі РТS 5, здобувши бронзову медаль.

На континентальній першості змагалися й інші українські спортсмени. Серед олімпійців, які брали участь у змаганнях, Дарина Москаленко посіла 21-ше місце у жіночих змаганнях.

Українці вибороли "золото" та "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування на каяках і каное29 червня 2024, 23:56 • 19764 перегляди