25 листопада: Міжнародний день аури, День домашньої кухні

25 листопада: Міжнародний день аури, День домашньої кухні

Київ  •  УНН

 • 33718 перегляди

Read in English

Сьогодні відзначається Міжнародний день аури. Це спроба розібратися, чи дійсно існує таке явище, яке присутнє у багатьох культурах і духовних традиціях.

Сьогодні, 25 листопада відзначається Міжнародний день аури. Подія присвячена спробам дослідити різнокольорові енергетичні еманації, які, на думку багатьох, оточують кожну людину, пише УНН.

Ауру часто описують як поле тонкого світлового випромінювання, що оточує людину. Вважається, що кольори та візерунки в аурі людини можуть багато чого розповісти про її фізичне, емоційне та духовне здоров’я. Усвідомлення аури – це усвідомлення цих енергій і навчання їх інтерпретації.

Кожен колір в аурі має певне значення, відображаючи різні аспекти реальності людини. Розуміння цих кольорів може дати уявлення про особисті сильні та слабкі сторони, а також сфери для зростання.

Вчення про ауру присутнє у багатьох культурах і духовних традиціях.

Також сьогодні відзначається День домашньої кухні.

Сама кулінарія зародилася близько двох мільйонів років тому, коли первісні люди почали готувати перші примітивні страви.

З того часу з’явилося безліч страв та кулінарних традицій. Але домашня кухня все одно займає своє особливе місце.

У кожного, хто любить готувати є свої фірмові страви з особливими секретами. У деяких родинах рецепти страв століттями передаються з покоління у покоління.

Для тих, хто проігнорував Чорну п’ятницю сьогодні своє свято – День нагадування про покупки.

Ще до того як Чорна п’ятниця стала популярною подією у всьому світі, День нагадування про покупки існував для того щоб скласти список подарунків, які треба встигнути придбати для своїх близьких на Різдво.

За церковним календарем сьогодні День пам’яті мученика Климента Римського, апостола від 70-ти.

Климент був соратником апостола Петра, за сприяння якого на декілька років був обраний Папою Римським.

Згодом Климента відправили у заслання на територію сучасної України, до Херсонесу Таврійського (нині Севастополь).

Климент продовжив проповідувати, і навертати людей у християнство. За це язичники прив’язали його до якоря і втопили у морі.

За переказом, вода відступила, тіло Климента знайшли і поховали.

Через декілька століть Святі Кирило і Мефодій перевезли частину мощей Климента до Риму, іншу частину – за наказом князя Володимира перевезли до Києва.

Іменини сьогодні святкують Климент, Василь, Віктор, Григорій, Ярослав, Клавдія, Марія.