Європейський Союз досяг угоди про правила, що регулюють використання штучного інтелекту
Київ • УНН
ЄС узгодив правила використання ШІ, які вимагають прозорості для загальних систем ШІ та обмежують біометричне спостереження в режимі реального часу з боку правоохоронних органів до певних обставин.
Члени Європейського парламенту, представники країн-членів ЄС та Європейської комісії виклали угоду щодо закону про штучний інтелект, повідомляє TVN SA, пише УНН .
Деталі
8 грудня Європейський Союз досягає згоди щодо правил використання штучного інтелекту. Відзначається, що під час дискусії представники трьох інституцій дійшли згоди в питаннях прогнозованого застосування, розпізнавання обличчя та використання ШІ правоохоронними органами.
Угода вимагає, щоб основні моделі, такі як ChatGPT і системи штучного інтелекту загального призначення, відповідали зобов'язанням прозорості перед виходом на ринок. До них належать: підготовка технічної документації, дотримання законодавства ЄС про авторське право та розповсюдження детального резюме змісту, яке використовується під час навчання.
Зазначається, що Уряди країн ЄС можуть використовувати біометричні спостереження в режимі реального часу лише в громадських місцях за жертвами певних злочинів, щоб запобігти реальним, поточним або передбачуваним загрозам, таким як терористичні атаки, і для пошуку людей, підозрюваних у вчинення найбільш серйозних злочинів.
тому
Група вчених створила інструмент штучного інтелекту, навчивши його алгоритм відстеження походження вина на основі хімічного аналізу.
Раніше УНН збільшив, що Google оновив свого чат-бота Bard з моделлю штучного інтелекту Gemini, представивши три версії: Ultra, Pro та Nano, щоб підвищити продуктивність на різних пристроях. Gemini Pro буде запущена першою, а згодом з'явиться більше функцій та мов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google описує втрату даних Drive як "виправлену" та закриває теми форуму, які стверджують протилежне