Нова функція на платформі е-Ветеран: запис до фахівців із супроводу ветеранів війни

Нова функція на платформі е-Ветеран: запис до фахівців із супроводу ветеранів війни

Київ  •  УНН

 • 32213 перегляди

Read in English

На платформі е-Ветеран запустили функцію подання заяв до фахівців із супроводу ветеранів війни. До програми вже приєдналося 559 фахівців, які надають консультації щодо статусів, пільг та інших послуг.

На платформі е-Ветеран тепер можна буде подати заяву до фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, пише УНН з посиланням на повідомлення Урядового порталу.

Деталі

За інформацією, наразі до програми приєдналося 559 фахівців, а з наступного року їхня кількість має збільшитися. Подати заявку до фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб можуть:

  • ветерани війни;
  • демобілізовані особи;
  • члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
  • члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України;
  • постраждалі учасники Революції Гідності, члени їхньої сім’ї;
  • особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
  • члени сімʼї осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби (в тому числі члени сімей полонених).

Фахівці звʼязуються та проводять консультацію після подачі заявки. Таким чином можна отримати консультацію щодо отримання статусів, пільг, послуг, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи тощо.

Ми прагнемо створити всі необхідні умови та цифрові інструменти для ветеранів та членів їх родин, які оптимізують їх взаємодію з державою та спростять повернення ветеранів війни до цивільного життя. Менш ніж за два роки ПРООН допомогла розробити шість електронних сервісів на порталах Дія та е-Ветеран. Одним із них став сервіс подачі заяв кандидатів на посади фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Цифрові інструменти, які сьогодні реалізовані, доповнять попередні напрацювання, здійснені у співпраці з Урядом за підтримки партнерів. Це допоможе цифровізувати процеси між ветераном війни та фахівцем із супроводу, і, таким чином, полегшить та пришвидшить їх взаємодію

- зазначив Яко Сільє, Постійний представник Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Нагадаємо

Кабмін схвалив стратегію ветеранської політики до 2030 року з трьома ключовими цілями. План передбачає покращення добробуту ветеранів, їх вшанування та залучення до національної безпеки.