"Динамо" Київ зазнало поразки від "Лаціо" у Лізі Європи

Київ  •  УНН

25 вересня 2024, 21:52  •  15306 перегляди

Read in English

Київське "Динамо" програло "Лаціо" з рахунком 0:3 у першому турі Ліги Європи. Усі три голи були забиті в першому таймі. Наступний матч "Динамо" зіграє 3 жовтня проти "Хоффенхайма".

Київське "Динамо" зазнало поразки від "Лаціо" у стартовому турі Ліги Європи. Про це повідомляє Українська Асоціація Футболу, передає УНН.

У матчі 1 туру Ліги Європи київське "Динамо" зазнало поразки від італійського клубу "Лаціо" з рахунком 0:3. Перший тайм виявився невдалим для киян, які пропустили всі три мʼячі вже до перерви.

Наступна гра для "Динамо" відбудеться 3 жовтня, коли команда вирушить в гості до "Хоффенхайму".

Київське "Динамо" дізналось суперників у оновленій Лізі Європи30 серпня 2024, 12:10 • 10508 переглядiв