Деякі американці сприймають витрати на Україну, як благодійність: Чернєв пояснив ставлення США до надання допомоги
Київ • УНН
Суперечки в США щодо допомоги Україні виникають через сприйняття цієї допомоги як благодійності та ігнорування наслідків для глобальної безпеки, вважає голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв. Республіканці заблокували законопроект про допомогу на суму 110,5 мільярдів доларів, включаючи кошти для України, закликаючи до посилення імміграційного контролю.
Нардеп та голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв в ефірі телемарафону розповів про те, що суперечки в США щодо допомоги Україні виникають через те, що деякі американські політики і громадяни думають, що підтримка України це – благодійність, передає УНН.
"Вони не бачать картини світу. Тому що вони бачать виключно з боку свого сприйняття в Сполучених Штатах витрат на Україну. Знову ж таки, їм здається, що це благодійність і це просто добра держава США, допомагає демократичній країні Україні виграти. Але вони не пов’язують це з тим, що це про загальну архітектуру безпеки світу і про світовий порядок, який в тому числі буде впливати на них
Деталі
За пропозицією конгресменів, українські депутати відвідали США, щоб донести до американських виборців необхідність подальшої допомоги Україні.
"Ми проводили чітку паралель. Якщо сьогодні Україна паде і росія виграє, то це означає сигнал для інших диктаторів, що можна переглядати кордони країн силою і це нормально. І не буде ніякої реакції",- наголосив Чернєв.
Нагадаємо
Сенат США вчора не зміг ухвалити законопроект про виділення 110,5 мільярдів доларів, де є допомога Україні та Ізраїлю, оскільки республіканці вимагали посилення імміграційного контролю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без допомоги США є великий ризик програти війну – Єрмак