В Укренерго попередили про можливий дефіцит в енергосистемі через стрімкий ріст споживання
Київ • УНН
В Україні відчутно зріс графік споживання електроенергії у пікові години. Аналітика останніх чотирьох діб від Укренерго свідчить, що українці найбільше використовують електроенергії у період з 9:00 до 11:00, а також з 16:00 до 19:00. Громадян закликають бути ощадливішими у ці години.
Графік споживання електроенергії відчутно зріс у пікові години. Аналітика останніх чотирьох діб свідчить що українці найбільше використовують електроенергії у період з 9:00 до 11:00, а також з 16:00 до 19:00. Громадян закликають бути ощадливішими у ці години. Про це із посиланням на слова фахівців Укренерго пише УНН.
Деталі
Графік електрохарчування в Укренерго проілюстрували у вигляді графіку з вухастими котиками, де кожне вухо – це пікові години споживання.
На картинці – графік споживання електроенергії за останні чотири дні. Ми лише домалювали очі, ніс та вуса. А вушка у котиків – це пікові години споживання електроенергії, коли енергосистема найбільше потерпає від перенавантаження. Ліве вушко – це ранковий максимум споживання з 9.00 до 11.00, праве - вечірній з 16.00 до 18.00. Сьогодні Графік (СПОЖИВАННЯ) – найбільший за останні чотири дні, тому наполегливо просимо НЕ ПЕРЕГОДОВУЙТЕ ГРАФІКА, ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ОЩАДЛИВО.
Окрім, власне заклику до заощадження електроенергії, в компанії дали практичі поради, як це можна зробити перебуваючи на роботі чи вдома:
- Слідкуйте за тим, щоб не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів. (Наприклад, кондиціонер + електрочайник або кавомашина + мікрохвильова піч + комп’ютер).
- Вимкніть світло у приміщеннях, які не використовуються (на складах, у підсобках, туалетах, душових, тощо).
- Зменшить інтенсивність освітлення приміщення в той час, коли не приймаєте відвідувачів.
- Користуйтеся настільними лампами або іншим локальним світлом на робочому місці замість яскравого освітлення усього приміщення.
- По можливості, вимкніть освітлення вивісок у денний час (особливо у пікові години).
- Вимкніть із розеток усі зарядки, якщо вони в цей час не заряджають ваш ноутбук, телефон або інший пристрій.
Слідкуйте за котом СПОЖИВАННЯМ у наступних дописах і, будь ласка, НЕ ПЕРЕГОДОВУЙТЕ ГРАФІКА!