Ми отримуємо сигнали щодо спроб тиску на нових постачальників продуктів харчування для ЗСУ – представник ДОТ Яким Коваленко
Київ • УНН
Нові постачальники продовольства для Збройних Сил стикаються зі спробами залякування та тиску з боку попередніх постачальників з метою не допустити їх до постачання військовим.
"Державний оператор тилу" отримує певну інформацію, що фірми, які раніше забезпечували ЗСУ продуктами харчування намагаються тиснути на нових постачальників. Про це розповів Директор з управління поставками ДОТ Яким Коваленко в ексклюзивному інтерв’ю УНН.
Деталі
"Ми отримуємо сигнали щодо спроб тиску на нових постачальників та виробників, які поставляють свою продукцію як субпідрядники. Здебільшого це залякування щодо закриття для них можливості постачання для ЗСУ, коли старі компанії "відновлять постачання". На жаль, також отримуємо сигнали щодо висловлення побажань від начальників продовольчих служб щодо виключного переліку виробників продукції від яких можливе приймання товару на військову частину", - розповів Коваленко.
Додав, що ДОТ оперативно реагує на такі сигнали від постачальників.
"ДОТ співпрацює з міністерством оборони, ЗСУ, НАЗК, постачальниками, для того, щоб оперативно виявляти потенційні ризики та передавати інформацію відповідальним органам.
Ми сповідуємо відкритість у нашій діяльності. В аудиті потужностей постачальників приймала участь Громадська антикорупційна рада при МОУ, перебіг закупівель та поставок за всіма напрямками проактивно висвітлюється ДОТ.
Водночас, закликаємо вкладати гроші в обороноздатність країни, а не в замовні публікації проти ДОТ", - зазначив Коваленко.