"Бабусина хатка" запрошує до себе в гості двох людей

"Бабусина хатка" запрошує до себе в гості двох людей

Київ  •  УНН

5 липня 2024, 16:15  •  146441 перегляди

Read in English

Благодійний фонд "МХП-Громаді" дарує вікенд на двох в атмосферній "Бабусиній хаті" в Липлявому на Черкащині, яка відтворює атмосферу традиційного українського села з дитинства.

Благодійний фонд "МХП-Громаді" розігрує вікенд на двох у "Бабусиній хатці" на Черкащині.  Це атмосферне місце в Ліплявому на Канівщині, яке перенесе в далеке дитинство в селі і подарує яскраві спогади про літо. Всі подробиці розіграшу – на сторінці  "МХП-Громаді" в інстаграмі, передає УНН

"Бабусина хатка" - це проєкт зеленого туризму Анни Сухобрус, колишньої канівчанки, а нині жительки столиці, яка опікується старовинною 130-річною хатиною, яку вдалося відреставрувати і наповнити речами українського побуту. Тут можна знайти прадавню скриню, ікони, піч, рушники, глиняний посуд. В середині хатки - долівка, встелена соломою, каганець, лежанка, лава. Все, як у бабусі в селі. 

За словами Анни Сухобрус, цінність цього проєкту – не просто зберегти атмосферу українського села, а мати можливість доторкнутися до нашого національного побуту і відчути на дотик те, що оточувало нас у дитинстві. 

"Для мене з дитинства село – це простір свободи, де ти можеш робити все. Асоціація в мене з дитинством — це коли ти приходиш після канікул і всі однокласники розповідають про село, і я не могла зрозуміти, що ж такого там в цих селах. Тож мені завжди хотілося в село. Зараз маю можливість передати ті відчуття дитинства всім, хто теж любить наше українське село", - підкреслює Анна Сухобрус.