ВАКС відновив слухання  у "газовій справі" Онищенка

ВАКС відновив слухання у "газовій справі" Онищенка

Київ  •  УНН

 • 62527 перегляди

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Вищий антикорупційний суд відновив слухання у так званій «газовій справі» за обвинуваченням, зокрема, екснардепа Олександра Онищенка. Суд відновив з’ясування обставин справи та перевірку їх доказами у зв’язку із виявленням пошкоджень окремих цифрових носіїв. Про це УНН повідомляє з посиланням на суд.

Цитата

«Сьогодні, 14 листопада, колегія суддів Вищого антикорупційного суду відновила слухання у так званій «газовій справі» за обвинуваченням, зокрема, народного депутата України VII та VIII скликань (його обвинувачують у ймовірному заволодінні державними коштами під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування»)», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що суд відновив з’ясування обставин справи та перевірку їх доказами у зв’язку із виявленням пошкоджень окремих цифрових носіїв.

Як нагадує ВАКС, 10 жовтня, колегія суддів ВАКС вийшла до нарадчої кімнати для ухвалення вироку в цьому кримінальному провадженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Газова справа" Онищенка: ВАКС планує оголосити вирок у листопаді

Справа надійшла на розгляд суддів 17.10.2019. У цій справі стосовно обвинувачених здійснюється спеціальне судове провадження. За цей час судом досліджено близько 350 томів документів і висновків експертів, допитано 43 свідка та 5 експертів.

Доповнення

Як повідомлялося раніше, за версією слідства, народний депутат VII і VIII скликань Олександр Онищенко є засновником та керівником злочинної організації, учасники якої в період з січня 2013 року по червень 2016 року протиправно заволоділи понад 1,6 млрд грн від реалізації природного газу. Внаслідок таких дій ПАТ “Укргазвидобування” (100% акцій належать державній НАК “Нафтогаз України”) спричинено збитки в сумі більш ніж 740 млн грн.

Загалом слідство встановило причетність до участі у “газовій схемі” 29 осіб. З-поміж них — двоє близьких людей, які виконували роль співорганізаторів, решта — працівники ПАТ “Укргазвидобування”, юрист, фінансисти, керівники компаній тощо.