#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

Київ  •  УНН

20 жовтня 2021, 05:27  •  28873 перегляди

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. #МамографіяМрії - спеціальний проєкт, присвячений Всеукраїнському дню боротьби із раком грудей, що відзначається сьогодні, 20 жовтня.

20 жінок пройшли мамографію та поділилися мріями, заради яких дбають про здоров’я. Вони розповіли свої історії, аби заохотити українок проходити скринінг.

Рак грудей — найбільш поширене онкологічне захворювання серед жінок. 95% пацієнток, які виявили недугу на ранній стадії, виліковуються.

Аби вчасно діагностувати рак грудей, необхідно систематично проходити скринінгову мамографію — раз на два роки жінкам після 40-ка та щороку жінкам після 50-ти.

- Я Наталі, мені 39 років. Вільний час проводжу на прогулянках містом та в подорожах. Люблю фантазувати, переглядаючи експонати музеїв. Маю довгостроковий план — щороку пити капучино в новій європейській столиці та скласти свою кавову мапу. Два роки тому я зробила мамографію і вона показала пухлину 2 стадії. Вчасно почавши лікування, мені вдалося перемогти недугу. Тепер регулярно роблю скринінги, бо завдяки цьому маю час втілювати свої мрії.

- Мене звати Марія, мені 70 років. Я щаслива пенсіонерка, все життя пропрацювала на заводі скляних виробів та отримала звання ветерана праці. Моє захоплення — готувати для моєї великої родини за рецептами британського шеф-кухаря Рамзі. Обожнюю проводити час зі своїм однорічним правнуком. І маю мрію — коли він виросте, піднятися разом з ним на Говерлу. Тому я щодня займаюся фізичними вправами та щороку роблю мамографію, щоб моя мрія здійснилася.

- Я Тетяна, мені 42 роки. Я мама трьох дорослих дітей. Працюю візажистом і щодня роблю людей красивими. Люблю своїх дітей і роблю все, щоб допомагати їм розвиватися. Коли перехворіла на рак, то нарешті дозволила собі мріяти. Тепер роблю це щодень та насолоджуюсь життям. Хочу кайфово старіти на березі океану в здоровому тілі з легкими думками. Щорічний скринінг дозволяє мені бути спокійною за своє здоров’я.

- Я Людмила, мені 66 років. Більшу частину життя працювала на бавовнопрядильній фабриці у великому колективі. Хоча зараз я вже пенсіонерка, але далі працюю заради задоволення та спілкування. Моя найбільша радість — сім’я. Хочу гучно відсвяткувати наше з чоловіком золоте весілля у великому сімейному колі. Аби втілити мрію, щороку проходжу діагностику стану здоров'я та роблю мамографію.

- Ірина, мені 49 років. Я ініціаторка проєкту #МамографіяМрії. В Україні лише кожен четвертий випадок раку грудей діагностують на ранній стадії під час профілактичного обстеження. Це замалий показник. Своєчасне виявлення дає великий шанс на цілковите одужання. У мене виникла ідея подати цю проблему позитивно, через мрії, заради яких жінки хочуть бути здоровими. Я мрію заснувати клініку, у якій лікарі матимуть максимально сприятливі умови для роботи. І хочу, щоб кожна українка мала усвідомлене бажання, мотивацію та ресурс для регулярного проведення скринінгу.

Усі, хто приєднається до проєкту, до кінця цього року можуть пройти безкоштовну мамографію в діагностичному центрі з сучасним обладнанням “Агентство медичних технологій”. Для участі треба опублікувати своє фото, поділитися мрією та поставити хештег #МамографіяМрії.

Новини по темi
#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

20 жовтня 2021, 05:27  •  28873 перегляди
Facebook оштрафували на 14 млн дол. за дискримінацію американців

Facebook оштрафували на 14 млн дол. за дискримінацію американців

20 жовтня 2021, 05:22  •  19089 перегляди
У Сирії підірвали автобус, загинуло 13 військових

У Сирії підірвали автобус, загинуло 13 військових

20 жовтня 2021, 05:12  •  20776 перегляди
Масштабна ДТП на Одеській трасі: зіткнулися дві вантажівки та три легковики, троє загиблих

Масштабна ДТП на Одеській трасі: зіткнулися дві вантажівки та три легковики, троє загиблих

20 жовтня 2021, 05:03  •  24837 перегляди
Парламент Коста-Рики легалізував медичний канабіс

Парламент Коста-Рики легалізував медичний канабіс

20 жовтня 2021, 04:49  •  18551 перегляди
Ажіотаж не припиняється: за добу зробили рекордних 226 тисяч щеплень від COVID-19

Ажіотаж не припиняється: за добу зробили рекордних 226 тисяч щеплень від COVID-19

20 жовтня 2021, 04:39  •  28507 перегляди
Зранку в столиці спостерігаються затори: на яких вулицях

Зранку в столиці спостерігаються затори: на яких вулицях

20 жовтня 2021, 04:24  •  25542 перегляди
Від 5° морозу до 18° тепла: прогноз погоди на сьогодні

Від 5° морозу до 18° тепла: прогноз погоди на сьогодні

20 жовтня 2021, 04:19  •  20707 перегляди
Новий осінній антирекорд: в Україні вже 2,67 млн випадків COVID-19, за добу - 18 912

Новий осінній антирекорд: в Україні вже 2,67 млн випадків COVID-19, за добу - 18 912

20 жовтня 2021, 04:09  •  26850 перегляди
Українка Монзуль отримала призначення на матч Ліги Європи

Українка Монзуль отримала призначення на матч Ліги Європи

20 жовтня 2021, 03:32  •  16452 перегляди

#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

#МамографіяМрії - спеціальний проєкт, присвячений Всеукраїнському дню боротьби із раком грудей, що відзначається сьогодні, 20 жовтня.

Здоров'я • 20 жовтня 2021, 05:27  •  28873 перегляди
#МамографіяМрії: подбай про здоров’я – пройди обстеження безкоштовно

Facebook оштрафували на 14 млн дол. за дискримінацію американців

Інтернет-гігант Facebook виплатить у США понад 14 мільйонів доларів через звинувачення у дискримінаційній практиці найму співробітників. Про домовленості з концерном повідомили напередодні в Міністерстві юстиції США, пише УНН.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 05:22  •  19089 перегляди
Facebook оштрафували на 14 млн дол. за дискримінацію американців

У Сирії підірвали автобус, загинуло 13 військових

Сьогодні у центрі Дамаска, столиці Сирії, на придорожній бомбі підірвався автобус, унаслідок чого загинуло щонайменше 13 військових. Про це повідомляє УНН із посиланням на Reuters.

Новини Світу • 20 жовтня 2021, 05:12  •  20776 перегляди
У Сирії підірвали автобус, загинуло 13 військових

Масштабна ДТП на Одеській трасі: зіткнулися дві вантажівки та три легковики, троє загиблих

В Одеській області через зіткнення двох вантажних та трьох легкових автомобілів загинуло троє людей. На 313-у кілометрі автодороги Київ-Одеса обмежено рух транспорту. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані поліції Одеської області.

Кримінал та НП • 20 жовтня 2021, 05:03  •  24837 перегляди
Масштабна ДТП на Одеській трасі: зіткнулися дві вантажівки та три легковики, троє загиблих

Парламент Коста-Рики легалізував медичний канабіс

У Коста-Риці, країні в Центральній Америці, схвалили закон про легалізацію вживання марихуани в медичних цілях. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Здоров'я • 20 жовтня 2021, 04:49  •  18551 перегляди
Парламент Коста-Рики легалізував медичний канабіс

Ажіотаж не припиняється: за добу зробили рекордних 226 тисяч щеплень від COVID-19

Повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні з кінця лютого отримали понад 6,6 мільйона людей. При цьому загалом зробили вже понад 14,8 мільйона щеплень, за останню добу з яких - рекордних 226 тисяч, більшість - першою дозою. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ України.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 04:39  •  28507 перегляди
Ажіотаж не припиняється: за добу зробили рекордних 226 тисяч щеплень від COVID-19

Зранку в столиці спостерігаються затори: на яких вулицях

У столиці станом на 8:10 у середу, 20 жовтня, помітне значне ускладнення руху транспорту. Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google Maps, повідомляє УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 04:24  •  25542 перегляди
Зранку в столиці спостерігаються затори: на яких вулицях

Від 5° морозу до 18° тепла: прогноз погоди на сьогодні

В Україні сьогодні опадів не очікується, місцями вітряно. Температура повітря протягом доби коливатиметься у межах від 5° морозу до 18° тепла. Про це УНН повідомили в Укргідрометцентрі.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 04:19  •  20707 перегляди
Від 5° морозу до 18° тепла: прогноз погоди на сьогодні

Новий осінній антирекорд: в Україні вже 2,67 млн випадків COVID-19, за добу - 18 912

В Україні зафіксовано вже 2,67 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 19 жовтня, - майже 19 тисяч, новий антирекорд з початку осені. Госпіталізовано за добу при цьому майже 5,5 тисячі осіб, майже подвоєння проти показника попереднього дня. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ України.

Суспільство • 20 жовтня 2021, 04:09  •  26850 перегляди
Новий осінній антирекорд: в Україні вже 2,67 млн випадків COVID-19, за добу - 18 912

Українка Монзуль отримала призначення на матч Ліги Європи

На футбольному поєдинку третього туру групового раунду Ліги Європи у квартеті Н “Рапід” (Відень, Австрія) — “Динамо” (Загреб, Хорватія) працюватиме українська суддівська бригада. Про це інформує пресцентр УАФ, передає УНН.

Спорт • 20 жовтня 2021, 03:32  •  16452 перегляди
Українка Монзуль отримала призначення на матч Ліги Європи