Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

Київ  •  УНН

13 вересня 2021, 00:50  •  14287 перегляди

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Колишній чемпіон світу з боксу у "хевівейті" Девід Хей викликав на бій володаря титулу WBC Тайсона Ф'юрі (30-0-1, 21 КО) після перемоги над Джо Фурньє на вечорі боксу в Голлівуді, повідомляє УНН з посиланням на ресурс "Bad Left Hook".

Цитата

40-річний Хей заявив, що хотів би повернутися до професійного боксу лише заради бою із нинішнім чемпіоном світу Тайсоном Ф’юрі. Також британець відзначив, що знає слабке місце Ф’юрі та пообіцяв завершити можливий бій нокаутом.

“Є один боксер, заради якого я повернувся б в професійний бокс, — це Тайсон Ф’юрі. Цей великий, жирний бомж. Я знаю, з чим він не зможе впоратися. Мій правий оверхенд, якого я не показав сьогодні ввечері. Я не хотів його лякати. Якщо я випущу праву руку, він не прийме бій.

Він думає, що мені 40 років. Він думає, що я закінчив. Я був поза рингом, у мене був тільки один бій проти Джо Фурньє. Він думає, що це буде легкий бій, і помиляється. Я знаю, що він ухиляється від двобою із Ентоні Джошуа, тому що не хоче цієї роботи. Я дам йому її. „Хеймейкер“ прийде за тобою.

Ми повинні були битися в 2013 році, але цього не сталося. Я здоровий зараз, готовий до роботи. Шанувальники хочуть побачити, як Тайсон Ф’юрі бореться з кимось, хто може нокаутувати його. Я знаю його слабке місце, і він буде нокаутований, коли ми вийдемо на ринг”, — підкреслив Хей.

Доповнення

Хей за професійну кар’єру встиг провести 32 бої і одержав у них 28 перемог при 4-х поразках.

Новини по темi
Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

13 вересня 2021, 00:50  •  14287 перегляди
На Житомирщині агента ФСБ Росії засудили до 8 років ув'язнення

На Житомирщині агента ФСБ Росії засудили до 8 років ув'язнення

13 вересня 2021, 00:49  •  16788 перегляди
У Канаді три людини отримали ножові поранення в результаті нападу

У Канаді три людини отримали ножові поранення в результаті нападу

13 вересня 2021, 00:35  •  18930 перегляди
БК "Тернопіль" здобув першу перемогу на турнірі клубів Суперліги в Києві

БК "Тернопіль" здобув першу перемогу на турнірі клубів Суперліги в Києві

13 вересня 2021, 00:07  •  11750 перегляди
У США заявили про успішне випробування високошвидкісної ракети-перехоплювача

У США заявили про успішне випробування високошвидкісної ракети-перехоплювача

13 вересня 2021, 00:06  •  20160 перегляди
Олівія Родріго отримала нагороду телеканалу MTV в номінації "Пісня року"

Олівія Родріго отримала нагороду телеканалу MTV в номінації "Пісня року"

12 вересня 2021, 23:59  •  50482 перегляди
Лідери сезону зійшли після аварії: в Італії відбувся Гран-Прі "Формули-1"

Лідери сезону зійшли після аварії: в Італії відбувся Гран-Прі "Формули-1"

12 вересня 2021, 23:26  •  13298 перегляди
В Японії ефективність вакцини від Pfizer оцінили в 85-96%

В Японії ефективність вакцини від Pfizer оцінили в 85-96%

12 вересня 2021, 23:25  •  15157 перегляди
ВМС Колумбії конфіскували найбільшу партію кокаїну з початку року

ВМС Колумбії конфіскували найбільшу партію кокаїну з початку року

12 вересня 2021, 22:58  •  20720 перегляди
"Ворскла" та "Десна" розписали результативну нічию

"Ворскла" та "Десна" розписали результативну нічию

12 вересня 2021, 22:54  •  12695 перегляди

Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

Колишній чемпіон світу з боксу у "хевівейті" Девід Хей викликав на бій володаря титулу WBC Тайсона Ф'юрі (30-0-1, 21 КО) після перемоги над Джо Фурньє на вечорі боксу в Голлівуді, повідомляє УНН з посиланням на ресурс "Bad Left Hook".

Спорт • 13 вересня 2021, 00:50  •  14287 перегляди
Знаю його слабке місце: колишній чемпіон світу Хей викликав на бій Ф'юрі

На Житомирщині агента ФСБ Росії засудили до 8 років ув'язнення

22-річний житель Житомирської області отримав вирок за співпрацю із ФСБ РФ. Його засуджено до 8 років позбавлення волі, передає УНН із посиланням на повідомлення Служби безпеки України.

Кримінал та НП • 13 вересня 2021, 00:49  •  16788 перегляди
На Житомирщині агента ФСБ Росії засудили до 8 років ув'язнення

У Канаді три людини отримали ножові поранення в результаті нападу

Три людини отримали ножові поранення в результаті нападу в одному з районів Монреаля, Канада. Про це повідомив телеканал CTV, передає УНН.

Новини Світу • 13 вересня 2021, 00:35  •  18930 перегляди
У Канаді три людини отримали ножові поранення в результаті нападу

БК "Тернопіль" здобув першу перемогу на турнірі клубів Суперліги в Києві

Ігрову програму заключного дня товариського баскетбольного турніру за участі команд з української Суперліги відкривав поєдинок за участі "Дніпра" та "Тернополя", повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 13 вересня 2021, 00:07  •  11750 перегляди
БК "Тернопіль" здобув першу перемогу на турнірі клубів Суперліги в Києві

У США заявили про успішне випробування високошвидкісної ракети-перехоплювача

Агентство протиракетної оборони провело успішні випробування високошвидкісної ракети-перехоплювача наземного базування, повідомив портал Defense News з посиланням на поширену заяву Пентагону, передає УНН.

Новини Світу • 13 вересня 2021, 00:06  •  20160 перегляди
У США заявили про успішне випробування високошвидкісної ракети-перехоплювача

Олівія Родріго отримала нагороду телеканалу MTV в номінації "Пісня року"

Олівія Родріго, 18-річна співачка з Каліфорнії, удостоїлася нагороди MTV Video Music Awards (MTV VMA) в номінації "Пісня року" за композицію Drivers License. Трансляція церемонії ведеться в прямому ефірі телеканалу MTV, передає УНН.

Новини Світу • 12 вересня 2021, 23:59  •  50482 перегляди
Олівія Родріго отримала нагороду телеканалу MTV в номінації "Пісня року"

Лідери сезону зійшли після аварії: в Італії відбувся Гран-Прі "Формули-1"

На автодромі в Монці пройшов етап "Формули-1" Гран-Прі Італії, який завершився із сенсаційними результатами, інформує УНН з посиланням на сайт турніру.

Спорт • 12 вересня 2021, 23:26  •  13298 перегляди
Лідери сезону зійшли після аварії: в Італії відбувся Гран-Прі "Формули-1"

В Японії ефективність вакцини від Pfizer оцінили в 85-96%

Фахівці Кіотського університету встановили, що ефективність вакцини від Pfizer становить 85-96%. Про це в понеділок повідомив японський телеканал NHK, передає УНН.

COVID-19 • 12 вересня 2021, 23:25  •  15157 перегляди
В Японії ефективність вакцини від Pfizer оцінили в 85-96%

ВМС Колумбії конфіскували найбільшу партію кокаїну з початку року

Колумбійські військові конфіскували 2,4 тонни кокаїну, що стало найбільшою вилученої партією наркотиків з початку року. Про це повідомив у неділю міністр оборони країни Дієго Молано, передає УНН.

Новини Світу • 12 вересня 2021, 22:58  •  20720 перегляди
ВМС Колумбії конфіскували найбільшу партію кокаїну з початку року

"Ворскла" та "Десна" розписали результативну нічию

У передостанньому матчі 7-го туру УПЛ полтавська "Ворскла" приймала чернігівську "Десну", передає кореспондент УНН.

Спорт • 12 вересня 2021, 22:54  •  12695 перегляди
"Ворскла" та "Десна" розписали результативну нічию