Жіноча збірна України втратила перемогу у відбірковій грі до ЧС-2023

Київ  •  УНН

26 листопада 2021, 23:34  •  19396 перегляди

КИЇВ. 27 листопада. УНН. Жіноча збірна України втратила перемогу над командою Шотландії у матчі кваліфікації чемпіонату світу 2023 року, зігравши на “Хемпден Парк” у Глазго внічию, інформує УНН з посиланням на пресслужбу УАФ.

Матч розпочався без розвідки. Атаки шотландської збірної, яка вважалася фаворитом цього матчу, комбінувалися з контратаками української команди. Ігрові гойдалки перших 20-ти хвилин зустрічі ознаменувалися гострими моментами Катберт та Харрісон, гості ж відповіли перспективними шансами Овдійчук та Андрухів.

Українки сміливо почувалися в комбінаційній грі, яку з перших днів тренувань намагається прищепити команді тренерський штаб Луїса Кортеса, а пошук можливостей в атаці завершився голом уже на 23-й хвилині. Петрик розрізним пасом по центру вивела Кравчук на побачення із воротарем, і Роксолана відправила м’яча точно в дальній нижній кут.

Пропустивши у власні ворота, збірна Шотландії перехопила ініціативу у грі. Однак найкраща гольова можливість, яку господарки створили в перші 45 хвилин, сталася після помилки захисту “синьо-жовтих”. Шматко невдало обробила м’яча після пасу Басанської, але Харрісон не зуміла переграти Бондарчук.

Більшість ігрового часу другого тайму збірна Шотландії домінувала на полі. Підопічним Кортеса було складно долати високий пресинг суперниць на власній половині поля, які відразу ж користувалися втратами м’яча. Ось тільки британкам ніяк не вдавалося подолати щільний захист українок, а у випадках, коли це все-таки відбувалося, відмінну пильність на лінії демонструвала Бондарчук.

На 84-й хвилині збірна України могла закривати матч, провівши разючу контратаку. Шевчук на лівому фланзі звільнилася від опонентки й прострілила в центр, а Александер у стрибку накрила м’яча після близького удару Хімич.

Збірна України була дуже близькою, щоб здобути перемогу у прем’єрній грі нового тренерського штабу. Але кінцівка поєдинку виявилася драматичною для українок. “Синьо-жовті” пропустили на передостанній хвилині компенсованого арбітром часу.

Харрісон влучним ударом головою врятувала британок від поразки (1:1), а жіночі збірні Шотландії та України у своїй першій відбірній зустрічі ЧС-2023 поділили очки.

У наступному турі кваліфікації українки в гостях зустрінуться із Угорщиною.

Новини по темi

Грумер із США перетворює собак в екзотичних тварин

26 листопада 2021, 23:29  •  51859 перегляди
ФК “Львів” мінімально обіграв “Маріуполь” у матчі-відкритті туру УПЛ

26 листопада 2021, 23:09  •  18460 перегляди
Латвія встановила майже 40 кілометрів огорожі з колючого дроту на кордоні з Білоруссю

Спорт • 26 листопада 2021, 23:34  •  19396 перегляди

Грумер із США перетворює собак на різних істот. Це можуть бути тигри, зебри, єдинороги та жирафи. Про це повідомляє УНН з посиланням на New York Post.

Новини Світу • 26 листопада 2021, 23:29  •  51859 перегляди

На стадіоні ім. В. Бойко місцевий ФК “Маріуполь” приймав “Львів” в рамках матчу-відкриття 16 туру УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт Ліги.

Спорт • 26 листопада 2021, 23:09  •  18460 перегляди

Латвія встановила огорожу з колючого дроту на ділянці кордону з Білоруссю завдовжки 37 кілометрів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Delfi.

Суспільство • 26 листопада 2021, 23:04  •  18630 перегляди

Новим президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста вперше в понад 150-річній історії організації стане жінка. Про це повідомляє УНН з посиланням на Сіньхуа.

Новини Світу • 26 листопада 2021, 22:49  •  20777 перегляди

Колекціонери з Британії запустили онлайн-музей мобільних телефонів. На сайті можна побачити понад дві тисячі пристроїв, випущених за останні 35 років. Про це повідомляє УНН з посиланням на Mobile Phone Museum.

Культура • 26 листопада 2021, 22:37  •  24606 перегляди

У перший змагальний день заключного турніру “Grand Slam” Світової серії дзюдо 2021 року, що проходить в Абу-Дабі, скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку Федерації дзюдо України у Facebook.

Спорт • 26 листопада 2021, 22:14  •  14260 перегляди

Увечері, 26 листопада, на 35-му кілометрі автотраси Київ — Чернігів зіштовхнулися три автомобілі. За попередньою інформацією, постраждало п’ятеро осіб, про їхній стан поки нічого невідомо. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Київської області.

Кримінал та НП • 26 листопада 2021, 21:58  •  15955 перегляди

“Укрзалізниця” внесла зміни в правила продажу залізничних квитків і скасувала оформлення проїзних документів на бланках замовлення для регіональних поїздів. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”.

Суспільство • 26 листопада 2021, 21:44  •  21807 перегляди

Адміністрація Сполучених Штатів ухвалила призупинити прийом приїжджих із восьми африканських країн через ризик поширення нового штаму коронавірусу. Про це повідомляє УНН із посиланням на The New York Times.

COVID-19 • 26 листопада 2021, 21:25  •  22375 перегляди