Збірна України U-17 здобула третю поспіль перемогу на Кубку розвитку у Мінську

Київ  •  УНН

26 січня 2018, 01:04  •  11678 перегляди

КИЇВ. 26 січня. УНН. В Мінську юнацька збірна України (гравці 2001 року народження) провела третій матч групового раунду на турнірі Кубок розвитку, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

У поєдинку з грузинами “синьо-жовті” в чергове відзначились м’ячем у дебюті зустрічі. На 7-й хвилині точним пострілом зі штрафного забив Волошин. Після цього українці віддали ініціативу супернику, час від часу проводили швидкі контратаки. Близьким до успіху був Шулянський, але півзахисник не зміг переграти воротаря суперників. Також і наш кіпер Нещерет не раз рятував команду.

Другий тайм знову почався з атак збірної Грузії, але її азарт на 59-й хвилині загасив Сікан, який вразив ворота після сольного проходу. Втім, грузини за дві хвилини змогли скоротити розрив у рахунку (Кварацхелія). Інтригу на 65-й хвилині вбив Шулянський ударом з кута штрафного майданчика — 3:1.

Склад України (U-17): Нещерет, Мудрик, Ауссі, Хондак, Ярош, Підручний, Бодня, Надольський (Мельнійчук, 41), Волошин (Желізко, 63), Шулянський (Данилюк, 79), Сікан (Варяник, 71).

Зауважимо, що раніше “синьо-жовті” розгромили Молдову 4:0 та обіграли Казахстан 3:1.

Відзначимо, що перемога у квартеті дозволила збірній України зіграти в матчах за 1–3 місця, найближчий з яких відбудеться 27 січня проти того, хто програє в парі Білорусь — Ізраїль.

Додамо, що за розподіл з 10 по 12 місця зійдуться 17-річні футболісти з Росії та Фінляндії, за 7-9 місця призначена гра Литва — Ісландія, а за 4-6 Бельгія боротиметься проти Словаччини.

Новини по темi

Кількість жертв пожежі у південнокорейській лікарні зросла до 31 людини

26 січня 2018, 00:44  •  7980 перегляди
Глава міноборони Великої Британії попередив про можливий удар Росії з "тисячами жертв"

25 січня 2018, 23:25  •  9507 перегляди
У ДНР бойовики роздають шахтарям "повістки"

25 січня 2018, 22:57  •  14242 перегляди
У Києві "мінували" торговий центр

25 січня 2018, 22:30  •  16084 перегляди
Українські саночники візьмуть участь в ЧЄ та Кубку світу перед Олімпіадою-2018

25 січня 2018, 22:11  •  9318 перегляди

Спорт • 26 січня 2018, 01:04  •  11678 перегляди

За останнім оновленням інформації від пожежників - під час пожежі у лікарні південнокорейського міста Мірян загинула 31 людина. Про це повідомляє УНН з посиланням на південнокорейське агентство Yonhap.

Новини Світу • 26 січня 2018, 00:44  •  7980 перегляди

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що Росія може нанести удар по британській інфраструктурі і системі енергопостачання, що може привести до “тисяч і тисяч” жертв. Про це повідомляє УНН з посиланням на британське видання The Telegraph.

Політика • 26 січня 2018, 00:16  •  22538 перегляди

Не менш 13 людей загинули і понад 40 постраждали в результаті пожежі в лікарні в місті Мірян. Про це повідомляє УНН з посиланням на видання The Korea Herald.

Новини Світу • 26 січня 2018, 00:03  •  7842 перегляди

За підсумками трьох матчів у відповідь став відомим повний список учасників 1/2 фіналу Кубку України з баскетболу, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Спорт • 25 січня 2018, 23:48  •  11396 перегляди

27 людей травмовані в ДТП зі шкільним автобусом у селищі Мансьє на південному заході Франції. Про це повідомляє УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

Кримінал та НП • 25 січня 2018, 23:36  •  10272 перегляди

Сполучені Штати на постійній основі розглядають введення додаткових економічних санкцій відносно Венесуели. Про це заявив представник Держдепу США під час брифінгу для журналістів, інформує УНН з посиланням на Reuters.

Політика • 25 січня 2018, 23:25  •  9507 перегляди

На непідконтрольній території Донецької області шахтарів відправляють на “військові навчання”. Про це повідомляє УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

Суспільство • 25 січня 2018, 22:57  •  14242 перегляди

Поліція Києва перевіряє повідомлення про замінування торгового центру “Україна” на площі Перемоги. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook-спільноту “Киев Оперативный”.

Суспільство • 25 січня 2018, 22:30  •  16084 перегляди

У місті Сігулда (Латвія) відбудеться чемпіонат Європи та фінальний етап Кубка світу для представників санного спорту на якому позмагаються українські спортсмени, передає УНН з посиланням на НОК України.

Спорт • 25 січня 2018, 22:11  •  9318 перегляди