Українські веслувальниці здобули "бронзу" на чемпіонаті світу з пляжного спринту

Київ  •  УНН

15 вересня 2024, 18:56  •  10872 перегляди

Read in English

Любов Сударенкова та Євгенія Ільєнко вибороли бронзові медалі на чемпіонаті світу з пляжного спринту в Генуї. Українки посіли третє місце у класі човна CJW2x, випередивши суперниць із Перу.

Українські веслувальниці здобули "бронзу" на чемпіонаті світу з пляжного спринту в Генуї. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українські спортсменки Любов Сударенкова та Євгенія Ільєнко стали бронзовими призерками чемпіонату світу з пляжного спринту, який завершився в італійській Генуї.

У класі човна CJW2x наша двійка парна посіла третє місце, випередивши у фіналі суперниць із Перу та здобувши "бронзу" на 2024 World Rowing Beach Sprint Finals.

Усик заявив, що хоче стати міністром спорту14 вересня 2024, 09:20 • 22436 переглядiв