Українські дзюдоїсти здобули "золото" і "бронзу" на Гран-прі в Хорватії

Київ  •  УНН

15 вересня 2024, 22:29  •  6631 перегляди

Read in English

Антон Савицький став чемпіоном у вазі до 100 кг на турнірі Гран-прі з дзюдо в Загребі. Заур Дуньямалієв виборов бронзову медаль у тій же ваговій категорії.

Українські дзюдоїсти відзначилися на турнірі серії Гран-прі у Хорватії. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На міжнародному турнірі серії Гран-прі у Загребі Антон Савицький став чемпіоном у ваговій категорії до 100 кг, перемігши британця Різа Томсона у фіналі на "Ваза-арі". Це його перша золота медаль на турнірах Світового туру.

У свою чергу, Заур Дуньямалієв також у вазі до 100 кг здобув бронзову медаль. У фіналі за третє місце він, програючи "Ваза-арі" Сімеону Катаріні з Нідерландів, зміг переломити хід поєдинку і вперше виборов бронзу на турнірах IJF World Tour.

Українські веслувальниці здобули "бронзу" на чемпіонаті світу з пляжного спринту15 вересня 2024, 18:56 • 13025 переглядiв