путін розкрив деталі розмови з Байденом про вступ України в НАТО
Київ • УНН
путін заявив, що Байден у 2021 році пропонував відкласти вступ України в НАТО на 10-15 років. Російський диктатор відповів, що для рф немає різниці - зараз чи через 10 років.
Російський диктатор володимир путін стверджує, що у 2021 році президент США Джо Байден пропонував йому відстрочити прийняття України до НАТО на 10-15 років. Про це він сказав під час пресконференції, передає УНН з посиланням на ТАСС.
"Ще у 2021 році чинний президент Байден, він мені запропонував саме це - відстрочити прийняття України до НАТО на 10-15 років, тому що вона ще не готова", - сказав журналістам путін, відповідаючи на запитання про те, що у команді обраного президента Дональда Трампа, що формується, нібито заявляють, що конфлікт нібито може бути заморожений за умови відстрочення вступу України до НАТО на 10-20 років.
За словами російського диктатора, він тоді під час розмови з Байденом "відповів, що так, Україна не готова".
"Але ви її підготуєте і приймете. З погляду історичної - відстані та термінів - це одна мить. Для нас яка різниця - сьогодні, завтра або через 10 років", - сказав путін.
Він додав, що в цьому сенсі не знайомий із висловлюваннями майбутньої команди Трампа. "Але якщо це так, то яка різниця між чинною адміністрацією і тими пропозиціями, про які ви щойно сказали. Різниці ніякої", - зазначив путін.
"Не знаю, як далі розвиватиметься ця ситуація, якими будуть установки від обраного президента своїм колегам. Подивимося", - зазначив російський диктатор.
Доповнення
Глава мзс рф сергій лавров заявив про готовність москви до переговорів з адміністрацією обраного президента США Дональда Трампа.
Майбутній спецпосланник США по Україні Кіт Келлог засудив дії рф, які 25 грудня завдали масштабної атаки по території України та зазначив, що Різдво має бути часом миру, а не жорстоких атак.
Президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна не може піти на територіальні поступки в обмін на мир, та має розраховувати на дипломатичний тиск.
Раніше УНН писав про заяву Володимира Зеленського щодо того, що Україна не може юридично визнати окуповані території російськими. Але дипломатично треба досягати своїх цілей - це сталого, безпечного й більш швидкого миру для України.