Британець Хемілтон тріумфував на заключному етапі сезону "Формули-1"

Київ  •  УНН

2 грудня 2019, 03:35  •  9865 перегляди

КИЇВ. 2 грудня. УНН. Пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став переможцем заключного Гран-прі "Формули-1" поточного сезону в Абу-Дабі, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Формули-1".

Хемілтон вже раніше гарантував собі перемогу у сезоні змагань, але і цього разу фінішував першим на трасі в Абу-Дабі. Друге місце у Макса Ферстаппена ("Ред Булл") +16,768 с. Трійку призерів замкнув Шарль Леклер ("Феррарі") +43,435 с.

Четвертим до фінішу дійшов Валттері Боттас ("Мерседес"). Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель став 5-м.

У загальному заліку пілотів перше місце зайняв шестиразовий чемпіон світу Хемілтон (413 очок). Боттас - другий (326). Макс Ферстаппен - третій (278).

Додамо, що переможцем Кубку конструкторів стала стайня "Мерседес" (739 балів), "Феррарі" зайняв другий рядок (504), "Ред Булл" (417).

Спорт • 2 грудня 2019, 03:35  •  9865 перегляди

Трагедія сталася у неділю о 4-й ранку. Вогонь забрав життя 56-річної жінки та її 11-річної онуки. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ ДСНС України у Запорізькій області, передає УНН.

Кримінал та НП • 2 грудня 2019, 03:25  •  10202 перегляди

1 грудня збройні формування Російської Федерації 7 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об'єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресцентр штабу ООС.

Суспільство • 2 грудня 2019, 03:11  •  18492 перегляди

15 людей загинули під уламками стіни, що обвалилася в понеділок вранці в південному індійському штаті Тамілнад через потужні тропічні зливи. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал NDTV.

Новини Світу • 2 грудня 2019, 02:57  •  9221 перегляди

Українські танцювальні дуети вибороли медалі традиційного міжнародного турніру Bosphorus Cup 2019, який завершився в Стамбулі (Туреччина). Про це інформує пресслужба Федерації фігурного катання на ковзанах України, передає УНН.

Спорт • 2 грудня 2019, 02:22  •  16570 перегляди

Національний банк України на 2 грудня 2019 року встановив офіційний курс банківських металів, повідомляє УНН із посиланням на сайт НБУ.

Економіка • 2 грудня 2019, 02:18  •  8092 перегляди

На 2 грудня 2019 року офіційний курс гривні встановлений на рівні 23,97 грн/дол. , передає УНН з посиланням на сайт Національного банку України.

Економіка • 2 грудня 2019, 02:12  •  11236 перегляди

У США невеликий літак, який прямував з міста Шугар-Ленд в Боерн, розбився в районі міжнародного аеропорту Сан-Антоніо (штат Техас), три людини загинули. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал NBC.

Новини Світу • 2 грудня 2019, 01:58  •  9144 перегляди

Ексчемпіон світу Руслан Пономарьов посів друге місце на міжнародному турнірі Torneo Magistral VIII Centenario Universidad de Salamanca, що фінішував в іспанській Саламанці. Про це інформує УНН з посиланням на спільноту у Facebook "Українські шахи".

Спорт • 2 грудня 2019, 01:37  •  10422 перегляди

Сполучені Штати ратифікували протокол про вступ Північної Македонії в НАТО. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку держсекретаря США Майка Помпео в Twitter.

Новини Світу • 2 грудня 2019, 01:31  •  10068 перегляди