З початку року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у ЗСУ понад 10 роботизованих комплексів вітчизняного виробництва. Про це пише УНН з посиланням на Міноборони.
Деталі
У відомстві наголошують, що сучасні технології, як-от дрони та наземні роботизовані платформи, допомагають мінімізувати контакт з противником і захищати життя військових. Роботизація посилює бойові спроможності підрозділів Сил оборони України.
З початку року Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у війську понад 10 роботизованих комплексів вітчизняного виробництва. (...) Наземні роботизовані платформи використовуються як носії озброєння та для ведення вогню з укриття. Деякі комплекси вже успішно пройшли бойові випробування та отримали високу оцінку українських захисників
На платформі Brave1 зареєстровано вже понад 1,8 тис. defense tech розробок 28.05.24, 14:21
Нагадаємо
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що Україна випробувала понад 50 роботизованих наземних платформ, включаючи безпілотники-камікадзе, роботів-саперів і безпілотні системи для доставки боєприпасів та евакуації поранених солдатів.