Рятувальники ДСНС знайшли чотирьох людей, які заблукали в лісі біля села Небилів на Івано-Франківщині. Серед врятованих була
чотирирічна дитина.
Прикарпатські рятувальники увечері 5 серпня розшукали в лісі чотирьох людей. Серед них - чотирирічна дитина. Усі вони жителі села Небилів Івано-Франківської, які заблукали й не змогли повернутися додому. Про це повідомляє ДСНС України, пише УНН.
Напередодні ввечері надзвичайники отримали повідомлення про те, що група осіб з маленькою дитиною заблукала в лісовому масиві біля села Небилів, Калуського району,
Деталі
Зазначається, що на пошуки відправилися гірські рятувальники з села Осмолода, які й знайшли туристів та супроводили їх до населеного пункту. Медичної допомоги громадяни не потребували.
У ДСНС України вкотре нагадали: відповідально ставтеся до походів в ліс! Перед тим як вирушити у мандрівку:
вивчіть детально карту місцевості,
подбайте про повний заряд мобільного телефону,
не
вдягайте до лісу непримітний сіро-зелений або чорний одяг, надайте
перевагу яскравим кольорам зі смужками, що відбивають світло – так вас
буде легше помітити під час пошуку.