Чарівні одинадцять хвилин і три голи: Ліонель Мессі встановив історичний рекорд для "Інтер Маямі"

Київ  •  УНН

20 жовтня 2024, 11:33  •  18209 перегляди

Read in English

Ліонель Мессі оформив перший хет-трик у MLS за 11 хвилин, допомігши "Інтер Маямі" розгромити "Нью-Інгленд Революшн" 6:2. Команда завершила сезон з рекордними 74 очками та відсотком перемог 0,765.

Аргентинська зірка оформив свій перший хет-трик у футбольній лізі США, а "Інтер Маямі" розгромив "Нью-Інгленд Революшн" із рахунком 6:2 і завершив сезон із 74 очками, що є рекордом для MLS.

Пише УНН із посиланням на Los Angeles Times.

37-річний Ліонель Мессі протягом 11 хвилин другого тайму (на 78-й, 81-й та 89-й хвилинах) зустрічі   "Інтер Маямі" та "Нью-Інгленд Революшн" оформив хет-трик, завдяки чому його команда здобула перемогу з рахунком 6:2 (2:2).

Примітно, що у Маямі наразі 74 очки, що є рекордом ліги: ніколи раніше команда не набирала стільки очок за сезон MLS.

Forbes оприлюднив рейтинг найбільш високооплачуваних футболістів світу 17 жовтня 2024, 23:35 • 17365 переглядiв

З 22 перемогами, вісьмома нічиїми та чотирма поразками "Інтер Маямі", власником якого є відома у минулому зірка футболу Девід Бекхем, завершив сезон з відсотком перемог 0,765, що стало черговим рекордом MLS.

Роналду забив 899-й гол і наблизився до рекорду Бекхема і Мессі28 серпня 2024, 10:50 • 14242 перегляди