ukraintsi-vyboroly-zoloto-ta-bronzu-na-chempionati-yevropy-z-vesluvannia-na-kaiakakh-i-kanoe

Українці вибороли "золото" та "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування на каяках і каное

• 18408 переглядiв

Українці Володимир Савчин і Тарас Кузик стали чемпіонами Європи в каное-двійці на 1000 метрів серед молоді на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное в Словаччині.

Українці здобули перші медалі на чемпіонаті Європи з веслування на каное і каяках серед юніорів і молоді у Словаччині. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українці здобули перші медалі на чемпіонаті Європи з веслування на каное і каяках серед юніорів і молоді, що триває у Словаччині.

У фіналах успішно виступили екіпажі чоловічої каное-двійки на дистанції 1000 метрів.

Володимир Савчин і Тарас Кузик стали чемпіонами Європи у цій категорії серед молоді.

Юніорська двійка, у складі Максима Бовкуна і Захара Іванчука, фінішувала третьою, принісши Україні бронзову медаль.

Воля до Перемоги: у Києві відкрили мультимедійну виставку про незламність українських спортсменів перед Олімпійськими іграми28.06.24, 19:37