Українські фехтувальники здобули медалі на турнірі в Хорватії

Київ  •  УНН

14 жовтня 2024, 01:29  •  8637 перегляди

Read in English

На міжнародному турнірі Satellite FIE в Спліті українці вибороли дві медалі. Роман Свічкар отримав "срібло" у чоловічих змаганнях, а Ксенія Пантелєєва - "бронзу" у жіночому турнірі.

Українські фехтувальники здобули нагороди на турнірі у Хорватії. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На міжнародному турнірі серії Satellite FIE в Спіліті українські спортсмени вибороли дві медалі.

Роман Свічкар отримав "срібло" у чоловічих змаганнях, перемігши у чвертьфіналі другого сіяного естонця, але поступившись угорському чемпіону у фіналі.

Ксенія Пантелєєва здобула "бронзу" у жіночому турнірі, перемігши співвітчизницю в чвертьфіналі, але програвши естонській олімпійській медалістці у півфіналі.

Жіноча збірна з фехтування на шпагах здобула "срібло" на Паралімпіаді-20247 вересня 2024, 19:13 • 19810 переглядiв