ukrainski-dziudoisty-blyskuche-vystupyly-na-kadetskomu-chempionati-yevropy

Українські дзюдоїсти блискуче виступили на кадетському чемпіонаті Європи

• 27173 переглядiв

Українські дзюдоїсти завоювали 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медаль в особистих змаганнях на чемпіонаті Європи з дзюдо серед кадетів.

Українські дзюдоїсти на чемпіонаті Європи серед кадетів завершили індивідуальні змагання з вражаючим результатом. Про це повідомляє Європейський союз дзюдо, передає УНН.

На чемпіонаті Європи серед кадетів з дзюдо українські спортсмени завершили виступи в індивідуальних змаганнях з вражаючими результатами. Дмитро Лебідь в категорії до 90 кг здобув золоту медаль, перемігши у фіналі суперника з Литви. Вагова категорія до 81 кг принесла Михайлу Солянику срібло Європейського чемпіонату.

Анна Олійник-Корнійко, українська дзюдоїстка в категорії до 70 кг, попри поразку у півфіналі, здобула бронзову медаль у поєдинку за третє місце проти суперниці з Туреччини.

Сьогодні українські спортсмени продовжать змагання в змішаному командному турнірі.

Україна закликала МОК позбавити російських дзюдоїстів ліцензій на Олімпіаду: про кого мова20.06.24, 21:57