ukraina-zdobula-pershe-zoloto-na-chempionati-svitu-z-vesluvannia-v-khorvatii

Україна здобула перше "золото" на чемпіонаті світу з веслування в Хорватії

• 20559 переглядiв

Україна здобула перше "золото" на чемпіонаті світу з веслування в Хорватії. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное (марафон) у хорватському місті Меткович Україна здобула своє перше "золото" та другий подвійний п'єдестал.

У дисципліні каное-одиночка на дистанції 15,4 км Людмила Бабак стала чемпіонкою світу, фінішувавши з часом 01:21:33.44. Її партнерка по команді Олена Циганкова виборола "бронзу" з результатом 01:23:11.79. Комплекс українок на п'єдесталі доповнила угорська спортсменка Жофія Кішбан, яка посіла друге місце з часом 01:22:27.61.

Нагадаємо, що напередодні Людмила Бабак виборола срібну медаль на короткій дистанції, а Олена Циганкова - "бронзову".

Україна перемогла Афганістан і вийшла плей-оф чемпіонату світу з футзалу21.09.24, 21:49