На сайті компанії, зокрема, йдеться про “успішно реалізований” проект “Глибоководного випуску” ще нібито в 2011 році. Вебсторінка перераховує всі “плюси” запуску проекту, замовчуючи той факт, що випуск, насправді, й досі не працює. Також не вказує сайт і про те, що власник “Інкор груп” Тарпан підозрюється правоохоронцями України у низці кримінальних правопорушень, зокрема в розкраданні коштів на “Глибоководному випуску”.
З цієї причини він, власне й має статус підозрюваного НАБУ та оголошений у всеукраїнський розшук (з 2017 року — ред.).
Деталі
За повідомлення ЗМІ, переховуватися від НАБУ Тарпан може в ОАЕ. Там він буцімто проживає на постійній основі. І той факт, що його компанія рекламує себе арабською мовою опосередковано вказує на високу ймовірність правдивості даних журналістів.
Утім, антикорупційне бюро на повідомлення про місцеперебування їх підозрюваного й досі не відреагувало. Там, зокрема, відмовився пояснити, чому не оголошують Тарпана в міжнародний розшук.
Додатково
У міжнародно-правовому дорученні правоохоронців Монако йдеться про вагому роль ексдружини Тарпана Оксани Шишовської у спробах легалізації коштів отриманих з України. В рамках провадження іноземні спецслужби підозрюють, що подружжя незаконно могло отримати гроші саме з проекту “Глибоководного випуску”.
Ба більше, під час допитів правоохоронцями Князівства Монако, Шишовська розповіла про наміри Тарпана купувати в ОАЕ нерухомість.
Реакція Абу-Дабі
У відповідь на запит УНН про ймовірне перебування розшукуваного Тарпана в ОАЕ та його бізнес в цій країні, до редакції зателефонували з Абу-Дабі (представник посольства — ред.). Співрозмовник зазначив, що на поставлені запитання відповідатимуть співробітники київського представництва посольства ОАЕ в Україні.