yevro-2024-zbirna-frantsii-minimalno-obihrala-belhiiu-ta-vyishla-do-chvertfinalu

Євро-2024: збірна Франції мінімально обіграла Бельгію та вийшла до чвертьфіналу

• 21365 переглядiв

Збірна Франції перемогла Бельгію з рахунком 1:0 у плей-офф чемпіонату Європи і вийшла до чвертьфіналу.

Збірна Франції переграла збірну Бельгії в плей-офф чемпіонату Європи. Таким чином французи виходять чвертьфінал. Про це пише УНН з посиланням на УЄФА.

Матч закінчився із рахунком 1:0. Єдиний гол на 85-й хвилині забив захисник бельгійців Ян Вертонген - він зрізав м'яч у свої ворота після удару нападника "ПСЖ" Рандаля Коло-Муані.

Наступний матч французів відбудеться 5 липня. Тоді вони гратимуть з переможцем матчу Португалія – Словенія.

Нагадаємо

Збірна Іспанії пробилася до чвертьфіналу Євро-2024 після розгромної перемоги над Грузією на старті плей-оф — 4:1. Іспанці, що підходили до плей-оф одними з найбільших фаворитів турніру, в групі виграли всі три матчі із загальним рахунком 5:0.

Англія вирвала перемогу над Словаччиною та пробилася у чвертьфінал Євро-202401.07.24, 00:12