Так, він констатував, що у цьому випадку мала місце політична складова.
“Тут виключно політична складова, військової ту немає. Ці всі питання при іншому керівнику Генштабу вирішувались би набагато простіше. Ці дві групи спецназу, або скільки їх там було, є військовий резерв, вони б видвинулися під прикриттям артилерії, забрали б ці тіла наших бійців. 6 років війни і таких випадків були десятки”, — сказав Жирохов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветеран АТО пояснив, чому лукавить Хомчак, коли каже про “здатність армії дати відсіч ворогу”
Зауважимо, як повідомили побратими загиблого, було дві групи спецпризначенців, які приїхали на КСП батальйону і були готові вийти за пораненим офіцером Журавлем у будь-який момент. Проте вони так і не дочекалися наказу.
“Наказ про заборону будь-яких рятувально-пошукових операцій зв’язував руки спецпризначенцям”, — наголошують військові і додають, що сам головнокомандувач ЗСУ Руслан Хочак, який прибув в ООС за дорученням Президента для порятунку пораненого, насправді, із командирами ОБРМП обговорював інформацію про нову точку розведення військ.
Нагадаємо, за словами військового експерта Олексія Арестовича, ніхто не може зняти відповідальності із керівництва ЗСУ за залишеного помирати солдата.