Цитата
“Спільним викликом багатьох європейських країн є вплив пропаганди з Москви на російськомовні українські громади. Ми вважаємо доцільним створити проєвропейський міжнародний російськомовний канал, який би працював заради спільної мети і доносив збалансовану інформацію. Україна може зробити свій внесок, у нас є і досвід, і немає мовного бар’єру”, - заявив Резніков.
Деталі
Він також додав, що у 2021 році Україна надала державну підтримку трьом телеканалам, які віщають сьогодні у Криму. Два з них отримали підтримку вперше.
У той же час, Резніков зазначив, що російська пропаганда почала впливати на Херсонщину. Тому Україна започаткувала новий проект, мета якого “забезпечити в кожній оселі, яка знаходиться в зоні ризику, та на адміністративній межі з Автономною республікою Крим, доступ до широкосмугового інтернету та українського телебачення на півдні та сході України”.
“Міністерство цифрової трансформації прокладає вже магістральні лінії, а далі залишається вже, так звана, остання миля кабелю до кожної домівки, до кожного господарства. І це наше завдання на наступний рік”, - додав Резніков.
Додамо
Під час установчого саміту “Кримської платформи” прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що потенційні загальні збитки України від тимчасової окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим оцінюються в понад 100 млрд доларів.
Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що тимчасова окупація Росією Кримського півострова триває вже 2741 день.