ukrainskyi-dziudoist-serhii-nebotov-zavoiuvav-bronzu-na-kubku-yevropy-u-slovenii

Український дзюдоїст Сергій Неботов завоював "бронзу" на Кубку Європи у Словенії

• 22388 переглядiв

У Словенії український дзюдоїст здобув бронзову медаль на Кубку Європи. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Український дзюдоїст Сергій Неботов виборов бронзову медаль на Кубку Європи у словенському Подчетртеку.

У боротьбі за третє місце у ваговій категорії до 73 кг українець переміг представника Азербайджану Ібрагіма Алієва.

Додамо

Цьогорічний континентальний Кубок зібрав понад 300 атлетів з різних країн світу. Україну на змаганнях представляють 27 дзюдоїстів.

Українська дзюдоїстка Білодід пропустить чемпіонат світу: що відомо17.05.24, 13:41