ukrainski-karatysty-zdobuly-dvi-nahorody-na-chie-pershe-mistse-sieliemienievy-ta-debiutna-peremoha-chobotara

Українські каратисти здобули дві нагороди на ЧЄ: перше місце Сєлємєнєви та дебютна перемога Чоботара

• 55611 переглядiв

Еліна Сєлємєнєва та Валерій Чоботар вибороли медалі для України на Чемпіонаті Європи з карате в Хорватії.

Українські каратисти здобули дві нагороди на чемпіонаті Європи з карате у Хорватії. Про це повідомляє Українська  федерація карате, передає УНН.

Еліна Сєлємєнєва стала першою українською спортсменкою, яка виборола медаль в дорослому розряді ЧЄ з дисципліни "куміте".

У ваговій категорії до 68 кг вона здолала суперницю з Боснії і Герцеговини. Друга нагорода дісталась Валерію Чоботару, який вперше виступав на континентальних змаганнях і завоював медаль у вазі до 84 кг, перемігши каратиста з Туреччини.

Додамо

У своїх поєдинках Юлія Палашевська (до 50 кг), Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Ярослав Федоров поступилися суперникам.

Україна протестуватиме проти допуску спортсменів з рф та білорусі до ЧС з карате21.10.23, 04:38 • [views_241185]