“Facebook не змогла захистити конфіденційність своїх користувачів й ввела їх в оману щодо того, хто мав доступ до їх даними і про те як вони використовувалися. Сьогоднішній позов покликаний змусити Facebook виконати свою обіцянку щодо захисту конфіденційності своїх користувачів”, — наводить видання уривок заяви Рейсина.
Як пише видання, генпрокурор повідомив журналістам, що його офіс також провів бесіди з представниками кількох штатів, які “в рівній мірі зацікавлених в захисті особистих секретних даних” своїх громадян.
У відповідь на позов у Facebook заявили, що “вивчають скаргу і сподіваються продовжити дискусії з генпрокурорами округу Колумбія та інших місць”.
Позов, поданий Рейсином, — перший серйозний крок, зроблений американськими регуляторами, щоб покарати корпорацію за зв’язок з Cambridge Analytica, зазначає газета.
Нагадаємо, компанії Google та Facebook погодилися виплатити 455 тисяч доларів для врегулювання претензій від влади штату Вашингтон, які стосуються збору інформації про політичну агітацію в інтернеті.
Раніше компанія Facebook, що володіє однойменною соціальною мережею, прокоментувала публікацію британською владою внутрішніх документів компанії, заявивши, що вона ніколи не продавала третім особам дані своїх користувачів.