Днями на острові Галіндез, де розташований "Академік Вернадський", нарахували відразу 81 антарктичного морського котика. Про це пише УНН з посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Деталі
Полярники заявили про котяче "нашестя" на околицях "Вернадського". Як кажуть науковці, морські котики часто скупчуються поблизу восени під час сезонних міграцій. А внаслідок глобального потепління тепер вони залишаються біля станції довше, ніж раніше.
Українські полярники показали морського леопарда, що "засмагає" на крижині05.05.24, 21:08
Днями біолог 29-ї УАЕ Світозар Давиденко нарахував на острові Галіндез, де розташований "Академік Вернадський", велику кількість антарктичних морських котиків – аж 81. Багато котиків зустрічалося й на сусідніх островах. Наприклад, на о. Уругвай, що теж належить до нашого архіпелагу Аргентинських островів, відпочивало 19 цих тюленів
Полярники також розповіли, що на відміну від домашніх котиків ці тварини – агресивні й зовсім не лагідні. Вони б’ються за свою територію, гарчать на інших самців, можуть "погиркати" й на полярників.
Важливо для фанів пінгвінів:) Ні, морські котики не їдять цих птахів, а харчуються переважно крилем, рибою та кальмарами. Своєю чергою стають здобиччю косаток і морських левів
Нагадаємо
У квітні, з нагоди всесвітнього дня пінгвінів, українські дослідники показали які види мешкають у районі наукової станції "Академік Вернадський" в Антарктиді.