ukenru
ikao-gotova-priyednatisya-do-rozsliduvannya-aviakatastrofi-v-irani

ІКАО готова приєднатися до розслідування авіакатастрофи в Ірані

 • 12536 переглядiв

КИЇВ. 9 січня. УНН. Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) готова приєднатися до розслідування катастрофи українського літака рейсу PS 752, що сталася напередодні в Ірані, якщо надійде відповідне запрошення. Про це йдеться в заяві, розміщеній в середу на офіційному сайті ІКАО, передає УНН.

"ІКАО підтримує контакти з відповідними державами та надасть їм допомогу, в разі надходження такого запиту. Керівництво Організації підкреслює необхідність утримуватися від будь-яких спекуляцій щодо причин цієї трагедії до закінчення розслідування згідно з Додатком 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (Чиказької конвенції)", - йдеться в заяві.

Також повідомляється, що президент ради і генеральний секретар ІКАО висловили від імені установи співчуття у зв'язку з катастрофою повітряного судна, ща спричинила людські жертви.

Нагадаємо, у ніч на 9 січня під головуванням Президента відбулася нарада щодо катастрофи літака МАУ.

Також Президент звернувся до українців у зв’язку з катастрофою літака МАУ.

8 січня державні засоби масової інформації Ірану повідомили, що рейс PS752 “Міжнародних авіаліній України” розбився неподалік від Тегерана приблизно через три хвилини після зльоту з міжнародного аеропорту Імама Хомейні, в результаті чого загинули всі пасажири і члени екіпажу на борту.

Серед названих можливих причин авіакатастрофи пасажирського лайнера Boeing 737 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” в Ірані — технічні причини. Також, той факт, що літак уже горів у небі до того, як розбився, викликало припущення, що літак був збитий.

При цьому Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) ввело обмеження на польоти у регіоні. “FAA заявило у вівторок, що забороняє невійськовим літакам США “працювати в повітряному просторі над Іраком, Іраном, водами Перської затоки і Оманської затоки”, вказало раніше CNN.

Водночас у повідомленні посольства України в Ірані було вказано, що “за попередньою інформацією, літак розбився внаслідок аварії двигуна через технічні причини”. Згодом його відредагували, вказавши, що “інформація щодо причин авіакатастрофи з’ясовується комісією”.

На борту літака МАУ, який зазнав аварії в Ірані, було 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. МАУ опублікувала список пасажирів літака, який розбився в Ірані.

З 9 січня українським авіакомпаніям заборонили польоти над Іраном.

В Україні 9 січня оголошено днем жалоби у зв’язку з катастрофою літака МАУ.

Українські Національні Новини

Суспільство