ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готуємося заздалегідь: 5 лайфхаків для того, щоб не сп'яніти і залишатися у строю всю новорічну ніч
1. Небесно-блакитний винний напій
Чому б не замінити класичне нудне шампанське на іскристий небесно-блакитний винний напій Caprizo Azzuro. Окрім оригінального блакитного кольору, досягнутого за рахунок додавання чорничного соку, винний напій має приємний аромат і смак стиглої соковитої чорниці. Ціна досить демократична (80 грн за 0,7 л.), При цьому виробляється винний напій з європейських сортів винограду з додаванням натуральних соків.
![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/134739635_2976120982615869_8128376525195212606_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=U6StsL1OqhoAX9MaIur&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=214d1db96ee972cc6e850f1451357100&oe=600FE55B)
2. Чорна горілка
Горілка - це культовий новорічний напій українців нарівні з шампанським. Чому б не поекспериментувати, якщо не з класичним смаком, так з кольором горілки на цей Новий рік.
Перша чорна горілка від українського виробника ЛГЗ "PRIME" з'явилася на ринку наприкінці 2018 року. Цікаво, що "PRIME Black Carbon" спочатку вироблялася в межах лімітованої новорічної лінійки. Однак, через попит на продукт, чорна горілка стала однією з постійних лінійок бренду.
Секрет рецептури полягає в особливому інгредієнті - витяжці з акації катеху, яка широко використовується в харчовій промисловості. При цьому на смак горілки колір жодним чином не впливає. І ціна - в рази нижче, ніж у закордонних аналогів: пляшка 0,5 л обійдеться в середньому 100 гривень.
![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/133839092_2492867511019825_2199451940927103022_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=9nhJAj1R5YIAX9kBi60&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=05ec61539fb58b4fea7c5a281a1f8ca5&oe=60100634)
3. Крафтового горілка
Якщо ви ще не встигли спробувати найпопулярніший тренд 2020 року в Україні - крафтовий алкоголь, то Новий рік саме час надолужити згаяне. Перша крафтова горілка "Др.Житник" готується за оригінальною авторською рецептурою з ароматним спиртом кольору білої акації. Є в цій лінійці і зубрівка "Др.Житник. Зубровиця", у якій у кожній пляшці- справжня стеблинка трави зубрівки. А що ще може більше підійти тематично до прийдешнього року Металевого Бика?
![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/133718974_2719032571683260_458726284816451689_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=HgFrofge_y0AX974g82&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=e68372ee6e2547e56448bba8cb98ee13&oe=601257E5)
Нагадаємо, що до новорічних свят перша крафтового горілка "Др.Житник" оголосила креативний конкурс, призом у якій стане святковий набір горілки з різними смаками.