zbirna-niderlandiv-vyishla-u-chvertfinal-yevro-2024-perehravshy-rumuniiu

Збірна Нідерландів вийшла у чвертьфінал Євро-2024, перегравши Румунію

• 18131 переглядiв

Збірна Нідерландів вийшла до чвертьфіналу Євро-2024 після перемоги над Румунією з рахунком 3:0, голи забили Коді Гакпо, Доніел Мален (2).

Національна збірна Нідерландів переграла збірну Румунії з рахунком 3:0 та пройшла до чвертьфіналу Євро-2024. Про це повідомляє УНН.

Обидві команди подолали груповий раунд з доробком у чотири очки: румуни виграли групу Е за участю України, Нідерланди ж пробилися через рейтинг третіх місць у квартеті D з австрійцями та французами.

Найгостріший момент на старті матчу створили румуни: Денніс Ман після проходу пробив над поперечиною. Нідерланди відповіли голом на 20-й хвилині. Коді Гакпо змістився з лівого флангу і потужив ударом у ближній кут відкрив рахунок – 1:0.

Активніше другий тайм розпочали "помаранчеві". Зокрема, у стійку після розіграшу кутового поцілив Вірджил ван Дейк.

Вдруге м'яч опинився у воротах румунів після години ігрового часу. Близьким до дубля був Гакпо, але його другий м'яч VAR скасував через офсайд.

Перевагу Нідерландів урешті подвоїв Доніелл Мален. Цього разу Гакпо виступив асистентом: продерся з м'ячем до лицевої лінії та відкотив під удар партнеру – 2:0.

Євро-2024. 1/8 фіналу

Румунія – Нідерланди 0:3

Голи: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3.

Євро-2024: збірна Франції мінімально обіграла Бельгію та вийшла до чвертьфіналу01.07.24, 21:07