Як зазначається, це, ймовірно, відбудеться на початку березня, коли він зможе в повній мірі претендувати на пенсійні пільги після вислуги певного терміну у відомстві. “У нього є близько 90 днів, з них частина — свята. Він може це зробити”, — сказало одне з джерел газети.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Конгресі США мають намір викликати для надання свідчень ряд співробітників ФБР і Мін'юсту
Раніше телеканал CNBC повідомив, що республіканці в Палаті представників Конгресу шукають докази, які змусять відправити у відставку Маккейба за те, що він під час передвиборної кампанії в США зам’яв розслідування відносно Клінтон. Ряд консервативних вашингтонських аналітиків зараховують Маккейба до так званого “глибокого підпілля” (Deep State) — таємного бюрократичному опору в держапараті, яке намагається всіляко делегітимізувати законно обраного главу держави Дональда Трампа.
ФБР на піку виборчих перегонів у США вело розслідування з метою з’ясувати ступінь відповідальності Клінтон за те, що вона під час перебування держсекретарем порушувала правила службового листування електронною поштою. У липні минулого року тодішній директор ФБР Джеймс Комі оголосив про відсутність підстав для пред’явлення звинувачень кандидату демократів в президенти. Однак в жовтні того ж року бюро відновило це розслідування в світлі появи нових обставин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Конгресі перевіряють контакти юрисконсульта ФБР із автором статті про Трампа
6 листопада 2016 року, за два дні до виборів президента США, директор ФБР оголосив, що додаткова перевірка закінчена і висновок про непідсудність Клінтон залишається в силі. Як зазначає Washington Post, коли Комі очолював відомство, Маккейб був його правою рукою, і саме він фактично займався розслідуванням навколо листувань Клінтон.
Нанагадаємо, що під час передвиборної кампанії навколо Х.Клінтон виник “поштовий скандал”, який був пов’язаний з несанкціонованим використанням нею домашнього комп’ютера для службового листування.