“Bowl café щодня привозить свіжі соки для диспетчерів Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. Компанія Pizzburg доставляє піццу на 15-те відділення. Ще одна компанія, Mi Corazon привозить піццу у відділення № 12. Міні-готелі Kiev Sky Group Hotel забезпечують співробітникам номери. Moto Help допомагає співробітникам у дорозі до та з роботи. ДСНС міста Києва надало 50 костюмів біозахисту та 500 респіраторів. КП „Фармація“ забезпечила одноразовими медичними масками та дезрозчинами, фірма „Тристан“ надала 102 літра дезрозчину”, — розповів Вершигора.
Крім того, з його слів, одиноким пенсіонерам “швидкої”, ветеранам станції, які живуть на одну пенсію, благодійна організація “Спілка саморитян України” надала 10 наборів з усім необхідним, вартістю понад 300 грн кожен, Червоний хрест України забезпечив п’ять відділень кавою, цукром і молоком.
“Враховуючи те, що ми працюємо у надзвичайно важких умовах на передньому фланзі, у нас є ризик інфікуватись, нам тяжко добиратись на роботу — для нас важлива не сама вартість допомоги, а важлива увага. Що ми не одні, що про нас турбуються”, — додав очільник столичної “швидкої”.
Він закликав всіх, кого є бажання допомогти, звертатись до центрального офісу ЦЕМД та МК по вул. Богдана Хмельницького 37б, або за телефоном 044 234 5186.
Як повідомляв УНН, заступник міністра охорони здоров’я — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко раніше заявив, що на посаді керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня дав розпорядження забезпечити медикам, які надають допомогу хворим на коронавірус, гаряче харчування.