За її словами, установлено, що "між ПрАТ “Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” та державним підприємством “Міжнародний аеропорт „Бориспіль“ укладено договір про спільну діяльність з технічного обслуговування та ремонту повітряних суден, яку здійснювали працівники МАУ в приміщеннях аеропорту”.
На різниці обсягу робіт державі завдано збитків на суму понад 10 мільйонів гривень, додала вона.
Сарган також відзначила, що прокуратурою Київської області спільно з працівниками ГУ КЗЕ СБУ проведено санкціоновані обшуки за місцями проживання фігурантів кримінального провадження.
"Наразі за процесуального керівництва місцевої прокуратури керуючому спільною діяльністю — колишньому віце-президенту авіакомпанії МАУ повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та в особливо великому розмірі) КК України.
На даний час вирішується питання про оголошення підозри іншим співучасникам злочину", - йдеться у повідомленні.
Вона також додала, що санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Нагадаємо, четверо посадовців "Київтранспарксервіс" створили систему з отримання хабарів.