nimechchyna-peremohla-daniiu-z-rakhunkom-20-i-vyishla-do-chvertfinalu-yevro-2024

Німеччина перемогла Данію з рахунком 2:0 і вийшла до чвертьфіналу Євро-2024

• 20089 переглядiв

У фінальному матчі Євро-2024 у Дортмунді Німеччина перемогла Данію з рахунком 2:0 з голами Кая Гаверца та Джамала Мусіали і вийшла до чвертьфіналу.

Збірна Німеччини перемогла Данію 2:0 у матчі ⅛ фіналу Євро-2024 у Дортмунді. Про це повідомляє Bild, передає УНН.

Сьогодні у Дортмунді відбувся матч ⅛ фіналу Євро-2024, де збірна Німеччини з футболу здобула перемогу над збірною Данії з рахунком 2:0 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Перший тайм був напруженим, але без голів. Справжня драма розгорнулася у другому таймі, коли данці майже відкрили рахунок, але їх гол був скасований через офсайд. Незабаром після цього суддя вирішив на користь Німеччини після руки захисника у штрафному майданчику, і Кай Хаверц успішно реалізував пенальті, відкривши рахунок на користь німців.

На 68-й хвилині Джамал Мусіала подвоїв перевагу своєї команди, вийшовши віч-на-віч з воротарем Данії та забивши другий гол у матчі.

Варто відзначити, що матч був перерваний на 24 хвилини у першому таймі через грозу, блискавки та град, що привело до тимчасової зупинки гри та відправлення гравців у роздягальню.

Збірна України з футболу U-21 здолала Азербайджан, посівши перше місце у групі у відборі на Євро-202526.03.24, 18:38