Цитата:
“У нас у зв’язку з карантинними обмеженнями, у зв’язку з тим, що постійно штрафують водіїв, вони відмовляються працювати. На минулому тижні по Києву звільнилося більше 250 водіїв. Сьогодні багато водіїв також відмовилися виходити, причина - та ж. Людина виходить на зупинку без спецперепустки, і її основна задача буде потрапити в громадський транспорт, якщо її не пускають - вона вступає в конфліктні ситуації”, — розповів Мойсеєнко.
Деталі
За його словами, якщо людині все ж таки вдається зайти в маршрутку, то співробітники поліції накладають штраф не на пасажира, який без спецперепустки, а на водія.
“Тому з цієї причини у нас стоять автобуси, багато водіїв сьогодні просто відмовилися виходити у рейси. Тому випуск у нас трошки зменшився, не знаємо в принципі, як буде завтра, тому що протягом дня вже починають машини знову з’їжджати”, — сказав Мойсеєнко.
Контекст
Мойсеєнко розповідав раніше, що столичні перевізники не мали чіткого розуміння, як будуть працювати з понеділка, 5 квітня. Проте передбачав численні конфлікти та проблеми через спецперепустки. Водночас, з його слів, міська влада заплановану зустріч із перевізниками щодо роботи маршруток перенесла на невизначений час.
У КМДА повідомили, що на маршрутках приватних перевізників планується запровадити перевірки дотримання епідобмежень контролюючими органами.
Раніше Асоціація перевізників Києва та Київської області повідомляла, що планує ініціювати зупинку роботи маршруток у столиці через збитковість роботи під час локдауну.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що вважає маніпуляцією намір Асоціації перевізників Києва та Київської області звернутися до влади столиці з тим, щоби офіційно заборонити роботу маршруток.
Додамо, у Києві з 5 квітня запровадили суворі карантинні обмеження, які торкнуться і роботи громадського транспорту. З 5 до 16 квітня громадський транспорт, у тому числі метро, працює по спецперепустках.