“У нас є суттєві запобіжники, що унеможливлюють розворот України від курсу на ЄС та НАТО. Це передовсім вибір та бажання більшості українців бути частиною європейської та євроатлантичної спільноти, а також зафіксований в Конституції нашої держави стратегічний курс до Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу. Відтак, переконана, жодна зміна керівництва держави не пригальмує наші інтеграційні процеси. Цей шлях є незворотнім, і роль ЄС також є дуже важливою”, — підкреслила представниця українського уряду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні розповіли про очікування від румунського головування в Раді ЄС
Віце-прем’єр-міністр зазначила, що урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів працює над transition book — дороговказом для наступного Уряду щодо продовження розпочатих теперішнім Урядом євроінтеграційних реформ.
“Допоки триватиме перехідний період — парламентські вибори, формування нового Уряду, важливо не втратити час, а продовжити реалізацію розпочатих реформ. Відтак інструкції, підготовлені моєю командою євроінтеграторів, стануть дієвим інструментом для наших наступників уже з нового уряду”, — наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Своєю чергою представники дипломатичних установ країн-членів ЄС висловили сподівання, що ті амбітні цілі, які зараз ставлять перед собою представники українського уряду, будуть реалізовані за будь-яких політичних змін у державі, зазначили у прес-службу КМУ.