dlya-ukrayintsiv-stvorili-onlayn-kurs-schodo-roboti-z-bezgotivkovimi-rozrakhunkami

Для українців створили онлайн-курс щодо роботи з безготівковими розрахунками

 • 18240 переглядiв

"Завдяки меморандуму ми зможемо ефективніше координувати спільні кроки у сфері цифрового розвитку та інновацій. Разом ми зробимо взаємодію українців із державою більш технологічною, а отже – швидшою та комфортнішою", – наголосив голова Національного банку Яків Смолій.

Зазначається, що один із важливих напрямів співпраці – це розвиток цифрових навиків громадян, який під час карантину набув ще більшого значення, ніж раніше. У межах співпраці Мінцифри та НБУ планують запустити навчальний курс для українців на порталі "Дія. Цифрова освіта".

"Меморандум допоможе, у тому числі, вдосконалити систему верифікації та ідентифікації громадян і бізнесу, а також спростити наявні для цього механізми та створити більш сучасні. Зокрема, це стосується е-резидентства. Цей інструмент дасть можливість іноземцям офіційно вести бізнес в Україні дистанційно. Також ми будемо разом розвивати інструменти, які дозволять поширити практику дистанційного підписання угод у фінансовій сфері", – наголосив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Упродовж останніх п’яти років рівень готівки в економіці поступово зменшився з 17,8% від ВВП у 2014 році до 9,2% у 2019 році. А частка безготівкових операцій у загальному обсязі операцій із використанням платіжних карток навпаки збільшувалася – з 25% у 2014 році до 50,3% на кінець 2019 року. Відповідно до ключових показників Стратегії розвитку фінсектору очікується, що вона продовжить зростати до 65% на початок 2025 року.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запустило новий курс на платформі "Дія. Цифрова освіта" - "Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту".

Українські Національні Новини

Політика

    Популярні

    Новини по темі

    На столичній Дарниці ліквідували пожежу на складі

     • 12182 переглядiв

    На Львівщині зафіксували другу смерть від коронавірусу

     • 12304 переглядiв