Збірна України з художньої гімнастики посіла 7 місце на Олімпіаді в Парижі

Київ  •  УНН

10 серпня 2024, 14:32  •  24887 перегляди

Read in English

Українські гімнастки завершили виступи на Олімпійських іграх, посівши 7 місце в груповому багатоборстві. Команда набрала 68.950 бала, втративши шанси на медаль через помилки у вправі з трьома стрічками та двома м'ячами.

Збірна України з художньої гімнастики завершила виступи на Олімпійських іграх та посіла сьоме місце. Про це пише "Суспільне.Спорт", передає УНН.

До фіналу в груповому багатоборстві Україна відібралася з третім результатом у кваліфікації. За підсумками вправ з п'ятьма обручами, а також трьома стрічками і двома м'ячами українки набрали 68.950 бала.

Навіть у фіналі після прав з п'ятьма обручами українки продовжували бути претендентками на медалі. Першу частину фіналу "синьо-жовті" художні гімнастки завершили з результатом 36.550 бала.

Проте виступом у вправі з трьома стрічками та двома м'ячами українки втратили для себе шанси на медаль. Через втрати предметів під час виконання вправи "синьо-жовті" отримали лише 29.150 бала — 4.350 бала менше, аніж у кваліфікації.

У підсумку Україна посіла сьоме місце у фіналі, випередивши лише збірну Узбекистану. Олімпійськими чемпіонками стали представниці Китаю.

Нагадаємо

Український спортсмен Олексій Середа драматично пробився у фінал Олімпійських ігор зі стрибків у воду з вишки, посівши 11 місце з 405.05 балами.

Україна з одинадцятьма нагородами посідає 15-ту позицію в медальному заліку Олімпіади-20249 серпня 2024, 20:47 • 31905 переглядiв