Українка здобула "бронзу" на ЧС з веслування на каное

Київ  •  УНН

25 серпня 2024, 18:14  •  13333 перегляди

Read in English

Українка Валерія Терета виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное. 23-річна спортсменка посіла третє місце в каное-одиночці на дистанції 5000 метрів.

Українка Валерія Терета стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное, передає УНН із посиланням на НОК.

В останній день змагань чемпіонату світу в каное-одиночці на дистанції 5000 метрів виступила Валерія Терета.

23-річна українка дісталася третьою до фінішу в марафонській гонці. Першою стала дворазова чемпіонка світу з Чилі Марія Маільярд, а срібло виборола німкеня Анніка Лоске.

Для українки це перша нагорода світової першості. До цього її найбільшим досягненням у кар’єрі було золото Європейських ігор-2023 на дистанції 500 метрів, яке вона виграла разом із Людмилою Лузан.

Українці вибороли медалі на змаганнях зі стрибків у воду17 червня 2024, 17:24 • 19165 переглядiв