Джон Сіна оголосив про відхід з WWE після WrestleMania 2025

Джон Сіна оголосив про відхід з WWE після WrestleMania 2025

Київ  •  УНН

7 липня 2024, 18:07  •  132440 перегляди

Read in English

Джон Сена, 16-разовий чемпіон світу з рестлінгу, оголосив про свій відхід з WWE після WrestleMania 2025, але планує продовжити участь у шоу Monday Night Raw, коли воно перейде на Netflix у січні 2025 року.

Реслер Джон Сіна оголосив про закінчення своєї кар'єри, заявивши, що готується востаннє вийти на ринг після більш ніж 23 років у реслінгу. Про це пише УНН з посиланням на Deadline.  

Деталі 

Під час свого виступу у шоу Money in the Bank у Торонто 16-разовий чемпіон світу з реслінгу Джон Сіна оголосив, що йде з WWE після WrestleMania 2025.

У виданні додають, що багато років поспіль Сіна виходив на ринг з рушником, на якому було написано "Ніколи не здавайся", але цього разу він вийшов з рушником, на якому було написано "Останній раз - зараз".

Чому я тут? Сьогодні я офіційно оголошую про свій відхід з WWE

- оголосив він.

А втім, Сіна пояснив, що планує продовжувати брати участь у шоу Monday Night Raw, яке в січні 2025 року перейде на Netflix.

Це прощання не закінчується сьогодні. Воно наповнене можливостями. Слухайте всі, наступного року Raw увійде в історію, коли перейде на Netflix. Я ніколи не був частиною Raw на Netflix, це історія. Це вперше, і я буду там

- підкреслив він.

Довідково

Джон Сіна підписав контракт з WWE у 2001 році, а з 2018 року перейшов на неповний робочий день, продовжуючи розвивати свою акторську кар'єру в таких фільмах, як "Татусів дім" (2015), "Блокувальники" (2018), "Загін самогубців" (2021) та спін-офф серіалу "Миротворець" на каналі HBO Max.

Нагадаємо

Українським боксер Олександр Усик візьме участь у фільмі Smashing Machin, де він зніматиметься разом з Двейном Джонсоном.